Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper

Utworzony przez dawidd, 25 stycznia 2019 r. o 11:12
Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podgórnej w Rumii kupowałam mieszkanie kilka lat temu (budynek od Semeko). Dobrze się tutaj żyje. Trafiłam na wyjątkowo spokojnych sąsiadów, zresztą sama okolica raczej spokojna, cicha, bez jakiś awantur, afer itp. Mieszkanie dobrze nasłonecznione, jasne, z funkcjonalnym pomyślanym rozkładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podgórnej w Rumii kupowałam mieszkanie kilka lat temu (budynek od Semeko). Dobrze się tutaj żyje. Trafiłam na wyjątkowo spokojnych sąsiadów, zresztą sama okolica raczej spokojna, cicha, bez jakiś awantur, afer itp. Mieszkanie dobrze nasłonecznione, jasne, z funkcjonalnym pomyślanym rozkładem.
 Tez polecam Semeko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...