Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego Facebook nie działa? Awaria w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:27 Powrót do artykułu
KONIEC ŚWIATA!!!!! (dla gimbazy) - FejZBUK nie działa :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacki Facebook nie działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łojezu,gdzie ja tera fotkie z sedesem takie ładne wrzuce,a niedawno zalożon ju do sławojki nie muszem biegać,gdzie ja się pochwale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lewacki Facebook nie działa ?
Lewicowy (a nie lewacki) działa. "Prawacki" (dostosowując się do twojego poziomu) nie działa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa! Co ja będę robiła w pracy jak fejsa nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orety,ratunku!Chybe nie wytrzymie i sie napije!Co ja zrobie bez najnowszych plotek?!Nie wytrzymie! Ide sie nachlać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać - jeszcze mogli by to co ćwierka zlikwidować bo to jest upodlenie społeczeństwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie awaria tylko - kaczki ***yły na fejsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to można się spodziewać samobójstw, oszaleń i prób samobójczych. Nie mówiąc o demonstracjach KOD i płomiennych wystąpień Rysia P. ksywa Bony M. No i wiadomo to robota kaczora dyktatora!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC ŚWIATA!!!!! (dla gimbazy) - FejZBUK nie działa :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacki Facebook nie działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać - jeszcze mogli by to co ćwierka zlikwidować bo to jest upodlenie społeczeństwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC ŚWIATA!!!!! (dla gimbazy) - FejZBUK nie działa :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ten fejsbuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia co teraz będzie z księżniczkami z Instagrama ?? Te ich zdjęcia butów dziubków komu teraz będą sie chwalić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facebook i Instagram idealnie pasują do tego cytatu. Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów Stanisław Lem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...