Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi emerytów: dziadek za wnuczka, wnuczek na babcię

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2019 r. o 19:52 Powrót do artykułu
Systematycznie państwo okrada emerytów,a oni z kolei sie zadłużają.W 1999 roku Balcerowicz z Buzkiem zmienili sposób naliczania emerytur w taki sposób,że każdy z emerytów ma obecnie 1000 zł mniej.Nikt za to nie odpowiada.RPO oświadczył ,że nic nie wie.I jak się mają emeryci nie zadłużać? Ostatnio ruda pani wyliczyła koszyk żywnosciowy za 297 zł.Jeżeli tak to po co emerytom więcej pieniędzy?Ja myślę ,że solidarność wygenerowała max ilośc złodziei w Polsce i chyba to nie dorowna żaden kraj w Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że starsi ludzie muszą pożyczać. ale nie tylko oni popadają w długi. mi się też zdarzyło ale na szczęście udaje się spłacać, dzięki krukowi, w sensownych ratach. dobrze że oni mnie windykują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...