Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Dobrego Dnia” z Ani Mru Mru. Premiera najnowszego singla i teledysku zespołu Pawkin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2017 r. o 16:26 Powrót do artykułu
Uwielbiam i piosenke i teledysk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek gratulacje, niech pisiory z burmistrzem Kraśnika widzą kogo stracili (w kontekście upadku Blues meeting).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio się tym podniecacie? Przecież to się oglądać nie da, disco polo z gitarami. Nie mój typ muzyki, wszystko na jedno kopyto, po prostu mi się nie podoba. Możecie hejtować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lans ZUKA ??? DNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej ... tego się nawet oglądać nie da.... Żenada. Ja bym się wstydził to pokazywać. Dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale główny singiel i teledysk są delikatnie mówiąc: do bani. Słabe, naprawdę bardzo słabe, nie wiem co się stało bo przecież macie kilka naprawdę fajnych kawałków. Nooo nie da się tego oglądać, nie wiem co was podkusiło, tekst piosenki beznadziejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna piosenka. Szczególnie na takie listopadowe klimaty. Wszystkim malkontentom mówię: zaśpiewajcie lepiej, chętnie posłucham. Póki co: dla mnie bomba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...