Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dochodowa praca w domu

Utworzony przez Mirek, 8 sierpnia 2011 r. o 15:18
Dochodowa praca wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz Swój rozkład dnia i ilość godzin pracy. Idealna praca, aby dorobić i mieć dodatkowy dochód. Wymagania : komputer i dostęp do Internetu, podstawowa znajomość obsługi edytora tekstu i poczty elektronicznej. Proponuję 30-dniowy okres próbny, w którym pracujesz na Siebie, a nie na mnie, to nie jest piramida finansowa i co ważne bez żadnych opłat. Nie Pisz jeżeli nie chcesz zarobić, ale jeżeli Jesteś zainteresowana/y napisz na mirmi@op.pl, ja wyślę szczegóły dotyczące oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, myślcie w co wchodzicie i nie dajcie się naciągnąć na kolejne nie wiadomo jak piękne oferty dochodowej pracy, oszuści tylko na to czekają, a bańka pryska bardzo szybko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Ludzie, myślcie w co wchodzicie i nie dajcie się naciągnąć na kolejne nie wiadomo jak piękne oferty dochodowej pracy, oszuści tylko na to czekają, a bańka pryska bardzo szybko!
Brrrr, jakiś cieć (stróż) tego forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłym sposobem poszukiwania ogłoszeń typu praca w domu jest zarejestrowanie się na portalach typu aukcje pracy czy giełdy zleceń. Posiadając dostęp do Internetu potencjalny zleceniobiorca może liczyć na zapytania/ oferty od wielu zleceniodawców poszukujących osoby o określonym profilu i popartym przykładami doświadczeniu w wykonywaniu prac o konkretnym charakterze. Co więcej, na portalu można znacznie rozszerzyć swoje CV, nawet o zdjęcia czy „wideoklipy” nie ponosząc dodatkowych kosztów (lub niewielkie, zależnie od portalu) z tytułu wzrostu objętości ogłoszenia. Trzeba się jednak dobrze zastanowić co się chce i przede wszystkim potrafi dobrze robić zanim odpowie się na takie ogłoszenie o pracę. Źródło: Praca w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o mnie to polecam zainteresować się Interternetem jako możliwością generowania kapitału. Moją pasją jest właśnie poszukiwanie i testowanie możliwości jakie daje internet (jeżeli ktoś chce, abym podzielił się doświadczeniem napewno znajdzie ze mną kontakt). Internet to wolność. Można pracować wszędzie gdzie tylko jest dostęp do internetu. Nie nalezy jednak traktować tego jak maszynkę do zarabiania pieniędzy i że nic nie robiąc złotówki będą wpływały na konto. Od razu zastrzegam sobie, że jeśli ktoś szuka możliwości na zarobek bez zaangażowania i pracy to proszę nie marnować ani mojego ani swojego czasu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym pomyślała o własnej firmie. To też dochodowa praca i można ją wykonywać w domu. Osobiście coraz częściej myślę o DG znalazłam nawet pomoc w zakładaniu firmy na http://www.infakt.pl/wygodne_zakladanie_firmy Praca "u kogoś" nigdy nie przyniesie więcej niż własna działalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świąteczne karteczki dla bliskich i znajomych:) http://fw.pl/swiatecznakarteczkaszczescia Wystarczy wybrać karteczkę, wpisać krótkie życzenia i gotowe. W ten szczególny podaruj sobie odrobinę radości. Wysyłajmy sobie karteczki .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam znalazłem stronę z najlepszym poradnikiem w sieci o zarabianiu kasy.POLECAM ,skorzystaj i ty : http://goo.gl/Wq90lh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...