Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda skazana za obrazę uczuć religijnych

Utworzony przez Slawek "Kajo" W., 16 stycznia 2012 r. o 12:30
.....i znow nasze sady zajmuja sie bzdurami na koszt spoleczenstwa! Doda jest tak samo zajmujaca osoba, jak ow Kogut czy jakis tam inny nawiedzeniec! Ma (Doda)jednak prawo wyrazac swoja opinie na temat publikacji ogolnie dostepnych w ksiegarniach, lub bibliotekach. To mniej wiecej tak, jakby zabronic krytykowi leterackiemu negatywnych uwag na temat ksiazki wchodzacej na ryken. Nie wypowiadam sie na tematy religijne, bo mnie nie interesuja. reaguje jednak w wypadku marnotrastwa naszych wspolnych srodkow uzyskanych przez polskie panstwo z podatkow! W tym wypadku uwazam trwajace trzy lata postepowanie sadowe za jedno wielkie marnotrawstwo. Doda robi sobie PR naszym kosztem dzieki deb***izmowi kilku politykow! Taki rozglos w ogolnopolskiej prasie za jedyne 5 tys. zlotych jest swietnym osiagnieciem finansowym. Wspomniani w artykule "eksperci" z pewnoscia kosztowali znacznie wiecej! Nie pisze tutaj o czasie prawnikow mogacych poswiecic sie bardzij wznioslym celom niz promowanie takiej "gwiazdy", jak Doda! zauwazcie rowniez, ze ten tam posel - nomen omen- Kogut takze skorzystal z zamieszania, bo dotychczas nikt chyba nie slyszal o kims takim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie byli napaleni i napruci - to były lepsze cwaniaki. Wyrok jest hańbą dla wymiaru (nie)sprawiedliwości, podobnie jak cały artykuł 196 KK, który jest usankcjonowanym zamachem na wolność słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest takie stare powiedzenie: Jakżeś głupi, to płać. To samo tyczy się Dorotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest obraza uczuć religijnych? Co mnie obchodzi, że jakiś frajer bije czołem przed klechą, krzyżem, czy kropidłem!? Czymś oczywistym jest, że autorzy biblii to idioci! Skąd bałwan mógł wiedzieć trzysta lat po rzekomych narodzinach jakiegoś Pomazańca- Chrystus znaczy pomazaniec, co mówił bóg, co mówili ludzie jak było i jak ma być, bo tak powiedział bóg. A czy ten dureń- autor bredni zwanych biblią, rozmawiał z bogiem!? W tym kraju prokurator jest idiotą, sędzia jest idiotą, wymiar sprawiedliwości to banda skorumpowanych łotrów. Jaki był sens walczyć o istnienie Polski, czy po to, by jakiś śmieć narzucał mi swoją religie? Bóg jest w trzech osobach, bóg ojciec, syn boży i duch święty. Maria, matka Chrystusa, poczęła z ducha świętego, z ducha świętego nie boga! Wiec Chrystus nie może być synem boga, bo jest synem ducha świętego, który jest osobą! Więc znając credo religii twierdzę, ze autor biblii był idiotą, a nie na prutym winem frajerem, tylko idiotą! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraziła czy nie obraziła, tak czy tak, to ja bym ja na pal nabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest obraza uczuć religijnych? Co mnie obchodzi, że jakiś frajer bije czołem przed klechą, krzyżem, czy kropidłem!? Czymś oczywistym jest, że autorzy biblii to idioci! Skąd bałwan mógł wiedzieć trzysta lat po rzekomych narodzinach jakiegoś Pomazańca- Chrystus znaczy pomazaniec, co mówił bóg, co mówili ludzie jak było i jak ma być, bo tak powiedział bóg. A czy ten dureń- autor bredni zwanych biblią, rozmawiał z bogiem!? W tym kraju prokurator jest idiotą, sędzia jest idiotą, wymiar sprawiedliwości to banda skorumpowanych łotrów. Jaki był sens walczyć o istnienie Polski, czy po to, by jakiś śmieć narzucał mi swoją religie? Bóg jest w trzech osobach, bóg ojciec, syn boży i duch święty. Maria, matka Chrystusa, poczęła z ducha świętego, z ducha świętego nie boga! Wiec Chrystus nie może być synem boga, bo jest synem ducha świętego, który jest osobą! Więc znając credo religii twierdzę, ze autor biblii był idiotą, a nie na prutym winem frajerem, tylko idiotą! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa EUROFASZOKOMUNA . Takie wyroki moga zapadac tylko w kraju , w ktorym tak naprawde nie ma wolnosci . Jesli ludzie zyjacy w Polsce mysla , ze dzisiaj maja wolnosc to proponuje im przyjechac do USA . I nie chodzi mi tylko o Polske ale EUROFASZOKOMUNE , ktora nazywacie Unia Europejska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to dla niej 5 tysiecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
A co to jest obraza uczuć religijnych? Co mnie obchodzi, że jakiś frajer bije czołem przed klechą, krzyżem, czy kropidłem!? Czymś oczywistym jest, że autorzy biblii to idioci! Skąd bałwan mógł wiedzieć trzysta lat po rzekomych narodzinach jakiegoś Pomazańca- Chrystus znaczy pomazaniec, co mówił bóg, co mówili ludzie jak było i jak ma być, bo tak powiedział bóg. A czy ten dureń- autor bredni zwanych biblią, rozmawiał z bogiem!? W tym kraju prokurator jest idiotą, sędzia jest idiotą, wymiar sprawiedliwości to banda skorumpowanych łotrów. Jaki był sens walczyć o istnienie Polski, czy po to, by jakiś śmieć narzucał mi swoją religie? Bóg jest w trzech osobach, bóg ojciec, syn boży i duch święty. Maria, matka Chrystusa, poczęła z ducha świętego, z ducha świętego nie boga! Wiec Chrystus nie może być synem boga, bo jest synem ducha świętego, który jest osobą! Więc znając credo religii twierdzę, ze autor biblii był idiotą, a nie na prutym winem frajerem, tylko idiotą! Amen!
na szczesie jest jest jedna .... osoba- nellet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
A co to jest obraza uczuć religijnych? Co mnie obchodzi, że jakiś frajer bije czołem przed klechą, krzyżem, czy kropidłem!? Czymś oczywistym jest, że autorzy biblii to idioci! Skąd bałwan mógł wiedzieć trzysta lat po rzekomych narodzinach jakiegoś Pomazańca- Chrystus znaczy pomazaniec, co mówił bóg, co mówili ludzie jak było i jak ma być, bo tak powiedział bóg. A czy ten dureń- autor bredni zwanych biblią, rozmawiał z bogiem!? W tym kraju prokurator jest idiotą, sędzia jest idiotą, wymiar sprawiedliwości to banda skorumpowanych łotrów. Jaki był sens walczyć o istnienie Polski, czy po to, by jakiś śmieć narzucał mi swoją religie? Bóg jest w trzech osobach, bóg ojciec, syn boży i duch święty. Maria, matka Chrystusa, poczęła z ducha świętego, z ducha świętego nie boga! Wiec Chrystus nie może być synem boga, bo jest synem ducha świętego, który jest osobą! Więc znając credo religii twierdzę, ze autor biblii był idiotą, a nie na prutym winem frajerem, tylko idiotą! Amen!
a ja pojde jeszcze dalej - "Bog zmarl!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...