Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorohusk > Policja zatrzymała dziewięciu celników

Utworzony przez podróżny, 31 lipca 2008 r. o 14:35
Ja mam pytanie, czy wobec takiej fali aresztowań celników, ktoś tam jeszcze pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK! Pracuje jeszcze garstka starych i nowych celników ale oni niedługo sami odejdą bo w takiej atmosferze nie chcą pracować. To żadna przyjemność gdy całe społeczeństwo nazywa cię złodziejem a ty chcesz jedynie godnie pracować i ( chociaż zarobki nie są duże) zarabiać na na utrzymanie rodziny. To przykre płacić z błędy innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam tego typu opinie,że cyt...."Celnicy tworzyli tzw. „spółdzielnie”. Zbierali od przekraczających granice drobne łapówki a na koniec zmiany dzieli się pieniędzmi."....to od razu widzę w tym "pokrzywdzonego" przemytnika, który jest w stanie oskarżyć i pomówić każdego celnika by dokonać zemsty za przeszkodę na granicy, taki człowiek jest zdolny do wszystkiego by tylko zniszczyć tego celnika, dla niego paczka papierosów ma większą wartość niż lata pracy funkcjonariusza w służbie państwowej, wiem coś o tym, doświadczyłem nie raz na sobie słów takiego "podróżnego"....ja ciebie ch... zwolnie! mnie uwierzą a nie tobie!....uwierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam tego typu opinie,że cyt...."Celnicy tworzyli tzw. „spółdzielnie”. Zbierali od przekraczających granice drobne łapówki a na koniec zmiany dzieli się pieniędzmi."....to od razu widzę w tym "pokrzywdzonego" przemytnika, który jest w stanie oskarżyć i pomówić każdego celnika by dokonać zemsty za przeszkodę na granicy, taki człowiek jest zdolny do wszystkiego by tylko zniszczyć tego celnika, dla niego paczka papierosów ma większą wartość niż lata pracy funkcjonariusza w służbie państwowej, wiem coś o tym, doświadczyłem nie raz na sobie słów takiego "podróżnego"....ja ciebie ch... zwolnie! mnie uwierzą a nie tobie!....uwierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...