Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias: Dzięki temu, że jestem perfekcjonistką osiągam swoje cele

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2017 r. o 12:02 Powrót do artykułu
A ja głupi myślałem, że pani G w karierze pomogła pewna część ciała i nie pisze tu o głowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie była piękną kobietą nic by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak mąż dzieci ??? rodzina została pominięta w realizacji planów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja głupi myślałem, że pani G w karierze pomogła pewna część ciała i nie pisze tu o głowie :)
 Jesteś głupkiem myślącym tylko o seksie (chory na seksoholizm). Pani Dorota jest osobą bardzo utalentowaną i POtrzebną i w dzisiejszych "aferycznych" czasach. Popieram panią i czekam zawsze na następne programy Pani.  Trzymam za Panią "kciuki i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, nic nie ma do powiedzenia a gada jak najeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PERFEKCJONISTKA W DAWANIU DU..KA.NIECH OPOWIE O RODZINIE,DZIECIACH ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że chodzi o ta pielęgniarkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ona ma cele życiowe ? Machanie rekami przy tablicy pogodowej, uczestniczenie w eventach (gdzie zarabia na reklamowaniu czegokolwiek) i umieszczanie zdjęć na Instagramie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kobiet, nie tylko z dużych miast, myśli TYLKO o tym jak sie ustawić, czytaj: znaleźć faceta z kasą. Takie mają cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...