Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias - rozwód pięknej pogodynki przesądzony

Utworzony przez mosquito, 23 września 2010 r. o 11:52
no to będzie miała teraz z górki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia że tak się stanie,robienie kariery ponad wszystko .Związek na odległość ,cała masa zajęć , kontakt telefoniczny albo i nie,.Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kogo to obchodzi?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to obchodzi, że się rozwodzi ani ona piękna ani mądra, ot dziwucha. A rozwód sława uderzyła do mózgu i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie znam P. Doroty, baaa ...nawet raczej żadnej prognozy pogody z nią nie widziałem ... zatem informacja normalnie SZTANDAROWA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwała się dziewucha z Tomaszowa do hm. szerokiego świata i zachłyśnięta tą wolnością zapragnęła uwolnić się od męża tam w tym środowisku jest to normą rozwody śluby spanie z tym co do wyra wlezie byle był wpływowy a do tego tylu tam podtatusiałych amantów z olbrzymią kasą że mnie to nie zdziwiło ! choć nie obchodzi mnie to zaś b/mężowi mogę tylko pogratulować że uwolnił się od tej kobiety bo co by nie mówić to nie wszystko złoto co się świeci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi..... Chyba tych co się nudzą w domach cały dzień przed TV....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
Ale kogo to obchodzi?????????????????
TYS PROWDA!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta tzw. Fju bździu, jak cała filozofia propagowana przez TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielicha historia ! Niestety nic na to nie mogę poradzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogodynka-srynka a czy ona piękna? kwestia gustu niech se siedzi w tewuenie-wart Pac pałaca a pałac Paca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tego luskusu i łod tych piniedzy w dupach sie poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwód to dramat, szkoda chłopaka, ale niestety w dzisiejszym świecie ludzie nad prawdziwe szczęście przedkładają ulotne szczęście w postaci kariery i tzw samorealizacji. Ale cóż, skoro telewizja w której pracuje ta pani lansuje taką wizję świata, gdzie najważniejsze jest moje ja, a nie inni. Może się jeszcze opamięta, rozwód to upadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak d*** rządzi głową,to słowa som pustą mową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie - Dorotka, jakby co pamiętaj o mnie! Jestem Twój. A do reszty moherowego towarzystwa co to nie wiedzą a bredzą: skąd wiecie że była szczęśliwa w małżeństwie? Może właśnie teraz i ona i jej mąż będą szczęśliwsi? ot durny naród lubelski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie prostactwo. Zazdrość, zawiść i jad na forum. Tyle o was półgłówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka z niej gwiazda jak z mysiej pizdy rakietnica, nos zadarty i fju bździu w głowie, w du*** się przewróciło za dużo amantów kolo niej, brzydka jest jak qupa a ma się za nie wiadomo co? po co ten tvn ją tak lansuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW bawi się w pudelka? A poza tym jaka ona piękna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przemysleć sprawę, może warto wziąć przykład z koleżanek pogodynek. A jak straci pani pracę w tvn juz nie będzie pani gwiazdą. Wygrananie tańca, epizody prowadzenia programu nie powinno aż tak przewracać w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...