Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias-Skóra jest w ciąży?

Utworzony przez Obszczyjmurek, 21 października 2009 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Drobny redaktorzyno lub redaktorko ( nie nazwę Cię "obszczyjmurkiem" t.j zwrotem J.P. Sartre bo na to tą notką nie zasłużyłeś.. Ciekawe, że córunia Bolka zamiast cieszyć się z tej ksywy podaje sprawę do sądu. Tata przeczytał jedną książkę a dziecko wodza chyba nie więcej. Gdzie Ty widzisz w Tym koromyślena zdjęciu piękno. Bo ja widzę jakiegoś zasuszonego pajacyka. Najpierw trzeba tej Pani dac cos zjeść, żeby nabrała ciała to wtedy ta buzia pekińczyka nabierze blasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KIM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obszczyjmurek napisał:
Drobny redaktorzyno lub redaktorko ( nie nazwę Cię "obszczyjmurkiem" t.j zwrotem J.P. Sartre bo na to tą notką nie zasłużyłeś.. Ciekawe, że córunia Bolka zamiast cieszyć się z tej ksywy podaje sprawę do sądu. Tata przeczytał jedną książkę a dziecko wodza chyba nie więcej. Gdzie Ty widzisz w Tym koromyślena zdjęciu piękno. Bo ja widzę jakiegoś zasuszonego pajacyka. Najpierw trzeba tej Pani dac cos zjeść, żeby nabrała ciała to wtedy ta buzia pekińczyka nabierze blasku.
No i po co te złośliwości? Raczej chamstwo! Nawet powoływanie się na wybitnych, nie ukryje twojego prostactwa. Nie rozumiem tego. A co do Doroty - jest jedną z piękniejszych kobiet jakie znam. Ale to jest subiektywna moja ocena i nikomu nie odbieram prawa do swojej oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaku a w Rogowych Kopcach mają jutro luzem g.....no przewozić wagonem..... Jedz tam szybko i cos napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kog to k**** obchodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news-co nas obchodzi ciąża tej osobistości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ma rację że nie chce o tym rozmawiać, to jest jej prywatna sprawa. A co to kogo obchodzi Panie redaktorze, to nie żadna sensacja przecież jest kobietą, a kobiety rodzą dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to redaktora tak bardzo interesuje , niech się uzbroi w cierpliwość , a z czasem się dowie , czy Pani Dorota jest w ciąży , czy też nie. Jeśli chodzi o mnie , wcale mnie to nie interesuje ( podejrzewam , że innych czytelników również ), bo nikomu nie jest taka informacja do szczęścia potrzebna. Pani Dorota ma prawo do prywatności , a tacy wścibscy redaktorzy , niech się zajmą poważniejszymi problemami np licznymi aferami hazardową , stoczniową itp. , a nie dociekaniem , czy ktoś jest w ciąży , czy nie. SZKODA SŁÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstaje jednak ważniejsze pytanie: Kto jest ojcem tego dziecka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...