Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak zdechniesz to zdechniesz dla krus a nie dla naszej prawdziwej polski! Wy tylko wykorzystać szanse co to dal Kaczyński i zyc jak w maśle! Narod wymaga sprawiedliwego posłuszeństwa co to by wszystko się zachodzilo jak w akordeonie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to zdychaj tak jak te biedne udręczone zwierzęta !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech głoduje. Pomoże mu zrozumieć życie wszystkich istot , a nie tylko swoje i rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze 0jrogietman zslu odpali mu z kaski, którą przytula za lobbowanie na rzecz obcego kapitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten cwaniak-frajer nie udaje rolnika od pokoleń, co to walczyli o Polskę. Tych, co naprawdę walczyli o Polskę, wymordowali czerwoni towarzysze; właściciele ziemscy zostali wyrzuceni ze swojej ziemi, z ojcowizny. Powiedz człowieku, co masz do powiedzenia skrzywdzonym ziemianom, prawowitym właścicielom ziemi, rolnikom z prawdziwą tradycją? Nie udawaj patrioty i rolnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubój rytualny, co Ciała chrystusa, to radziłbym sobie żartów nie robić, to nasza sprawa, a nie temat do chorych wycieczek. Nie wiem co jest w tych nowych ustawach, bo one już zepsuć nic nie mogą. Wieś została przetrącona i na wioskę jest 1-2 producentów-przemysł, rolników indywidualnych, wytwarzających na rynek, nie ma. TO są kwestie ekonomiczne. Moje zboże jest po 2-3 tysiące, nie stać was. Jedzcie przemysłowe, po 600zl. To są realia Dlaczego pod Budżetem obywatelskim nie ma głosów, ludzie nie mają zdania/wszystkim się podobają te bzdury? czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak problemy sa małe i duże , a najgorsze jest jak rolnik wykorzystuje innego rolnika , chcę przestrzec rolników aby nie sprzedawali zboża dla Piotra Z z rogożnicy , ja sprzedałem i kasy się nie mogę doprośić od wiosny , omijajcie go z daleka , nie dajcie się nabrać na miłe gadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...