Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi na świecie mężczyzna jest w ciąży

Utworzony przez ossa, 27 stycznia 2010 r. o 16:19
To jest chore i nienormalne i świadczy tylko o tym, ze ludzkość wielkimi krokami zmierza ku samozagładzie. Najpierw kobietę przerabia się w sztuczny sposób na mężczyznę( i to nie do końca), po czym "trąbi się" na cały świat, iż ów "mężczyzna"(raczej nim jednak nie jest) urodzi dziecko. Całe życie tego biednego człowieka toczy się wbrew naturze, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądało życie tego biednego dziecka, skoro z psychiką "tatusio-mamusi" jest jak widać niedokońca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"chore i nienormalne" kiedyś tak samo mówiono o teorii heliocentrycznej, również i teraz każdy ma indywidualną moralność i wyznaje subiektywne wartości, do puki lekarze nie krytykują podobnych zjawisk to nikomu nie wolno narzucać "swojej wizji świata".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym czy ktoś jest mężczyzną czy nie decyduje to co ma między nogami... Żadna tolerancja czy jej brak tego nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównywanie teorii heliocentrycznej do niektórych zboczeń jest poniżej pasa. Zwykła kobieta, która pozbawiła się wierzchnich oznak kobiecości, żaden mężczyzna. Wcale nie jestem tolerancyjny i jestem z tego dumny. Dziękuję do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli tak ma penisa, ale ponieważ uważa się za kobietę to jest kobietą, no to jeszcze ciekawszy przypadek - ja będąc kobietą (mającą penisa i też bez piersi), zapłodniłem faceta (takiego bez penisa) i on urodził dziecko, i wcale o tym gazety nie pisały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no u nas też faceci próbują ale jakoś im nie wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalna zboczeniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem biedny,a czuje się bogaty we wnętrzu.Więc ktoś mi musi tą kasę podarować bo ja tak chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać w wielkim błędzie są ci co uważają, że ważne jest to co zapiszą w papierach określając płeć bez uwzględniania tego z jakich organów są zbudowani. Nie jest ważny temperament i samopoczucie, nazywajmy rzeczy po imieniu, kto chory to chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POJEB..I LUDZIE DO PIECA Z TAKIMI PARCHAMI???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysadziłbym go granatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore i wynaturzone -dokad ten swiat zmierza-dokad zmierza ludzkosc-------do samounicestwienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...