Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zmiany w bankowości internetowej. Sprawdź, co się zmieni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 11:54 Powrót do artykułu
W przypadku dokonania płatności o łącznej wartości większej niż 150 euro (ok. 650 zł) albo co pięć transakcji (niezależnie od kwoty), trzeba będzie podać kod PIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Santander dotychczas także każde logowanie potwierdzałem SMS-kodem, więc nie wiem jaka to nowość. Za to wchodzi opcja zaznaczenia że urządzenie z którego się logujesz jest urządzeniem zaufanym... można to zaznaczyć bądź nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest piękne - tylko dlaczego kosztem właścicieli kont oszczędnościowych ? W tym kraju nie ma nic za darmo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi kartami to nic nowego bo przy płatności powyżej 50 zł i tak muszę podać PIN a po niżej tej kwoty po dokonaniu kilku płatności już kiedyś musiałem go podać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Nest Banku po co wspomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...