Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci boją się tajemniczej zjawy

Utworzony przez ~Olka~, 21 stycznia 2009 r. o 18:03
żal mi tych dzieci;( jak tak można te biedactwa zastraszać.;( Szczena mi opadła jak to przeczytałam:o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może podać do prokuratora twórców filmu "DUCH" bo może on zaszkodzić dzieciom. Straszna tam ciemnota panuje - sąd będzie badał ducha na rowerze? Może to nie rower a duch roweru . ... paranoja czystej klasy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest czyste kłamstwo. Czemu? Ja i kolega interesujemy się robieniem zdjęć w długim okresie naświetlania. najprawdopodobniej te zdjęcia to bujda ponieważ gdy na rowerze będziemy jechać 30 km/h i zrobimy zdjęcie w długim okresie naświetlania wyjdzie nam tzw. "Efekt Ducha".A poza tym 100 lat temu były takie rowery jak na zdjęciu? FAŁSZ w tamtych czasach panowała moda na tzw. Bicykle oraz na zwykłe rowery w dodatku z.... drewna. Więc chcę powiedzieć dzieciom żeby się nie bały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...