Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewczyny, czy u was w życiu sprawdziła się magia miłosna?

Utworzony przez Marta77, 16 września 2019 r. o 13:52
Dziewczyny, czy u was w życiu sprawdziła się magia miłosna? Chodzi mi o przypadek odzyskania partnera, bo się rozstałam w złych okolicznościach, a teraz naprawdę chciałabym wrócić, już na poważnie. Czy to możliwe. Na razie zero kontaktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
watpliwe czy to się komuś sprawdziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na studiach poznałam Włocha, który przyjechał na wymianę. Z rytuału miłosnego skorzystałam praktycznie od razu, żeby nawiązać z nim kontakt w ogóle ***s://***marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne . O miłości to nawet nie myślałam, ale zakochaliśmy się w sobie i planujemy życie za granicą obecnie. Już ponad rok jesteśmy razem i jeszcze taka szczęśliwa nigdy nie byłam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...