Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś 68. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Utworzony przez Polak, 1 sierpnia 2012 r. o 11:27
A ja się pytam - Kogo dziś byłoby stać na podjęcie takiej walki? Czy ludzie poniżej 20 roku życia poszliby na walkę z okupantem? Czy rodzice pozwoliliby swoim15-letnim pociechom brać udział w powstaniu, czy spakowaliby walizki i wyjechali za granicę? Szacunek i chwała BOHATEROM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem pewny czy porywanie się bez broni ( w wielu przypadkach ) na wielokrotnie silnieszego i dobrze uzbrojonego przeciwnika , wysyłanie dzieci do walki - to bohaterstwo. ja nazwałbym to inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rp.pl/art...odleglosci.html
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wydało oświadczenie w sprawie relacji medialnych z 11 listopada. Jego zdaniem widzowie otrzymali fałszywy obraz wydarzeń Oświadczenie podpisane przez m.in. przez prezesa stowarzyszenia Krzysztofa Skowrońskiego, sugeruje że powinności mediów przejęli dziennikarze obywatelscy. To ich materiały mają wskazywać uchybienia mediów. "Stworzyli w sieci bogatą dokumentację, przede wszystkim filmową. Zestawienie jej z relacjami mediów elektronicznych, zarówno komercyjnych, jak i publicznych, nie pozostawia wątpliwości, że miliony widzów otrzymały tego dnia fałszywy obraz wydarzeń" - czytamy w oświadczeniu. SDP wskazuje, że media skupiły się na zamieszkach i zignorowały skalę "patriotycznej manifestacji oraz jej przebieg". Zdaniem stowarzyszenia, zamieszki również zostały zrelacjonowane stronniczo. "W relacjach nie uwzględniono ewidentnych błędów służb zabezpieczających, ani nie zadawano pytań o możliwość celowego prowokowania i zamieszek. Nie robiono tego także i wtedy, gdy zdjęcia potwierdzające uchybienia organizacyjne i przypadki nasuwające podejrzenia o prowokację były już powszechnie dostępne w Internecie" - napisali przedstawiciele organizacji. Zdaniem autorów oświadczenia tego typu praktyki szkodzą całemu środowisku, "podważają bowiem zaufanie do profesjonalizmu i rzetelności dziennikarzy, wzmacniają negatywne stereotypy i pogłębiają podziały społeczne".[/quote] [quote] Coraz więcej Polaków ma już dość kłamstw, wyzysku i wychodzi na ulicę z podniesionym czołem. Rząd bardzo boi się tego zjawiska, dlatego tego tłumu nie pokazała żadna TV publiczna
[media]http://www.youtube.com/watch?v=W50axHsdM9w&feature=fvwrel[/media]
Ostatnio edytowany 5 sierpnia 2012 r. o 18:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...