Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do zadania 13 mam około 12 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszla odleglośćna mapie 4,5 także coś okolo tego bedzie. tylko, ze oni w odpowiedziach podali 3km yyy...?? chyba cos nie tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomylili się, gdzie indziej jest 2,6km, miało być z dokładnością do 0,1km, a nie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile trzeba mieć punktów , żeby zdać maturę z gegry na 30%????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1. zadaniu miejscowość to Bodzentyn a nie Bodzertyn !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z podstawy 15pkt z rozszerzenia 18pkt chyba szybciej obliczyłabyś sobie to sama....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemka. możecie podać link gdzie znajdę odp z poziomu rozszerzonego? pliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psarska (pole A1) Agata (pole A2) Miejska Góra (pole B1) Łysa Góra (pole D3) KTORE WKONCU ;/;/ ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi pomóc? Jeżeli zadanie jest na 1 pkt, a wymaga 3 odpowiedzi... To jeśli mam dwie prawidłowe to dostaję ten punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie co w tym 5???jest poprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczka napisał:
Czy ktoś może mi pomóc? Jeżeli zadanie jest na 1 pkt, a wymaga 3 odpowiedzi... To jeśli mam dwie prawidłowe to dostaję ten punkt?
Prawdopodobnie dostaniesz, zero bo to pytanie za 1pky.wiec wymagają wszystkich poprawnych:)) miałem coś podobnego na próbnej i 0;] Powodzenia i zdasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierz napisał:
Prawdopodobnie dostaniesz, zero bo to pytanie za 1pky.wiec wymagają wszystkich poprawnych:)) miałem coś podobnego na próbnej i 0;] Powodzenia i zdasz!!!
Jeśli pytanie jest na 2pkt a wymaga 3 odpowiedzi to przy 2 poprawnych dostaniesz 1pkt. Ja w tym roku poprawiam, rok temu miałam taką sytuację i dali mi połowę punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psarska (pole A1) Agata (pole A2) Miejska Góra (pole B1) Łysa Góra (pole D3) KTORE WKONCU ;/;/ ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata (pole A2) i Łysa Góra (pole D3) to właściwe odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zadaniu do policzenia beda różne odpowiedzi bo ludzie do różnych punktów wzieli i maja różne centymetry ja np mialam 5 i wyszlo mi 3 km ale w tym zadaniu głównie chodzi o zamiane skali i bedzie jakis markgines blędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki żal!!! w rozszerzonym na każdej stronie internetowej są inne odpowiedzi. Normalnie mamy cudowną kadrę pedagogiczną a jaką wykształconą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie mam dobrze ze zaznaczylam Agate.;p A to pasmo gorskie (1 zad) jakie wkoncu ma byc bo na kazdej stronie inna odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po piewrwsze w pierwszym zadaniu nie ma byc Bodzentyn tylko Świeta Katarzyna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie są obliczenia do zad 9 w poziomie rozszerzonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...