Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj możesz wysłać list do Henia

Utworzony 19 kwietnia 2016 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Rodacy! Czcimy pamięć pomordowanych Żydów(to piękne i chwalebne), organizujemy festiwale kultury żydowskiej, wybudowaliśmy w Warszawie muzeum Żydów Polskich, a zapominamy o Ofiarach naszego Narodu. Przypomnę tylko o największych zbrodniach , że podczas II wojny światowej niemiecki okupant spacyfikował i wymordował mieszkańców ponad 800 polskich wsi i miasteczek, w czasie trwania powstania warszawskiego śmierć poniosło 200 000 warszawiaków(cywilów), w Oświęcimiu i na Majdanku łącznie zamordowano ponad 150 000 Polaków, INTELIIGENZAKTION=kolejne 100 000 zamordowanych Polaków. Z drugiej strony zapominamy o 2 000 0000 naszych obywateli których pochłonął sowiecki okupant na wschodzie o łagrach Syberii i wywózkach na kazachskie stepy.... Ludzie ogarnijcie się w końcu i pamiętajcie, że to NIEMCY rozpoczęli wojnę i mordowali Żydów i z całym szacunkiem dla narodu Wybranego My Polacy nie mamy za co się kajać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o zemstę lecz o pamięć wołają nasze cienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do autora reda - czy szanowny autor przed napisaniem artykułu mógłby przejść się kilka kroków i spojrzeć na tablicę banku? Od kiedy to pod tym adresem jest Bank PKO S.A.?? Zawsze byłam święcie przekonana, że tu jest Bank Pekao S.A., ale cóż, dobra zmiana szaleje..... to kto wie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu nie tak? Nie ma tygodnia, żeby na stronie DW nie było coś o zagładzie żydów. W marcu minęło 73 lata od zakonczenia przez szwabów wysiedlenia dzieci z zamojszczyzny tam też było wielu Heniów o których niedługo nikt nie bedzie pamietał. A tak na marginesie to artykułu o tragedii dzieci zamojskich nie widziałem na stronie DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba lepiej napisać list do prezydenta USA, by w końcu przestał wprowadzać na świecie demokracje, bo takich Heniów codziennie giną tysiące. Dzięki współbraciom Henia również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajmy o wszystkich ofiarach tej okrutnej wojny, a było ich łącznie 72 miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy! Czcimy pamięć pomordowanych Żydów(to piękne i chwalebne), organizujemy festiwale kultury żydowskiej, wybudowaliśmy w Warszawie muzeum Żydów Polskich, a zapominamy o Ofiarach naszego Narodu. Przypomnę tylko o największych zbrodniach , że podczas II wojny światowej niemiecki okupant spacyfikował i wymordował mieszkańców ponad 800 polskich wsi i miasteczek, w czasie trwania powstania warszawskiego śmierć poniosło 200 000 warszawiaków(cywilów), w Oświęcimiu i na Majdanku łącznie zamordowano ponad 150 000 Polaków, INTELIIGENZAKTION=kolejne 100 000 zamordowanych Polaków. Z drugiej strony zapominamy o 2 000 0000 naszych obywateli których pochłonął sowiecki okupant na wschodzie o łagrach Syberii i wywózkach na kazachskie stepy.... Ludzie ogarnijcie się w końcu i pamiętajcie, że to NIEMCY rozpoczęli wojnę i mordowali Żydów i z całym szacunkiem dla narodu Wybranego My Polacy nie mamy za co się kajać.
aleś się napiął 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zorganizujecie taką akcję ku pamięci tysięcy polskich dzieci wymordowanych przez ukraińskich bandytów na Wołyniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge nawet sobie wyobrazić, jak wielka szkoda, że te 5-cio, 6-cio letnie dzieciny musiały tego strasznego okrucieństwa doświadczyć. Aż mnie ciarki na samą myśl przechodzą jak cierpienie które na nich spadło zrujnowałem zapewne piękne życie, jakie mogło by ich spotkać. I po co to wszystko było? Dla zapędów jednego skurwysyna o imieniu Hitler który wymyślił chorą ideologię unicestwienia narodów i pozostawieniu przy życiu tylko jednego - Niemców. Teraz tez to się dzieje i pora może na jakąś refleksje w temacie.... a mamy przecież XXI wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że podczas ostatniej wojny to zabijano tylko i wyłączenie ludzi narodowości żydowskiej. Jestem ciekawa czy ktoś podobną akcję zafunduje pamięci Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Dziennik wie, że rodzina Henia była syjonistami? Czyli żydowskimi ONRowcami, na których tak ochoczo pluje w innym miejscu:) Ironia losu Dzienniku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...