Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2009 - błąd w teście z angielskiego

Utworzony przez Olcia xDD, 24 kwietnia 2009 r. o 12:25
noo bez kitu ta pomyłka troche mnie zaskoczyla ale zaznaczylam odp. E wiec nie ma problemu .. trudno zdaza sie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam akurat ten test bez błędu... Ale też było zamieszanie haha xD Dla mnie prosty był z angola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tez zaskoczyla ta pomylka na poczatku nie wiedzialam co mam robic... ale jakos poszlo ten test byl raczej najlatwiejszy zawsze mam najwiecej punktow z angola teraz tylko czekac na wyniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo bez kitu ta pomyłka troche mnie zaskoczyla ale zaznaczylam odp. E wiec nie ma problemu .. trudno zdaza sie
widzę że ortografia też Cię nieźle zaskoczyła, zdaza sie p.s. prawy alt Ci się zacina się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki blad to nic strasznego ! Wielkie halo bo zamiast E bylo F ! noo bez przesady ! moglo byc gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu! Nie kumam Was. Jak można mieć więcej punktów z języka obcego, niż z humana ? Językiem polskim posługujemy się od dziecka, a języka angielskiego tylko się uczymy. No chyba, że ktoś jest tak wybitnie uzdolniony, że lepiej kuma ten język, z którym ma do czynienia kilka godzinw ttyogdniu. Humanistyczny był najprostszy, moim zdaniem. Z humana mam ponad 40 pkt., a o angielskim nie wspomnę. Takiego deb***nego nigdy nie widziałam. ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie, dla mnie to nic dziwnego że się ma wiecęj z aglika niż z humana. ja sam będę miał więcej z aglika. po prostu angielski wystarczy mieć opanowany na niezbyt wysokim poziomie. wystarczy że wszystko rozumiesz. gdyby test z angola dali Ci w języku polskim zrobiłbyś go bez najmniejszego problemu. ale jakby dali Ci humana w języku angielskim to już byłby duży problem, zresztą praktycznie dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aguśśśś :) napisał:
Taki blad to nic strasznego ! Wielkie halo bo zamiast E bylo F ! noo bez przesady ! moglo byc gorzej
Jeśli sprawdza człowiek, to nic wielkiego, ale jeśli bezmyślna maszyna, to jest różnica - brak zaznaczonej kratki E, czyli błędna odpowiedź. I nie ma dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt, z anglika był łatwy ale jak dla osoby która go trochę rozumie... Ja uczę się Ang. od 3 lat (w tym całą drugą klasę miałem z Ukrainką - nic się nie nauczyłem). Miałem problemy, bo nie znałem wszystkich słówek, ale i tak mam około 36-38 pkt. (sprawdziłem już w odp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt, angielski był prosty. Z tego co sprawdzałam odpowiedzi, to będę miała maksymalną ilość punktów. Co do różnicy między testem z anglika a z polaka, to normalne że angielski większości lepiej poszedł, ponieważ testy były dużo prostsze niż z polaka, jakby je na nasz język przetłumaczyć. A że angielski łatwo mi 'wpada w ucho' to swoją drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie linka z odpowiedziami do ANOGLA ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...