Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna zakończona (odpowiedzi, arkusze, pytania)

Utworzony przez agent94, 27 kwietnia 2010 r. o 13:57
ja sie wogole do egzaminu gimnazjalnego nie przygotowywalam ani nie przezywalam a i tak dostalam sie do zamierzonej szkoly.. pic na wode.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam 19/20 z otwartymi nie było tak źle,więc pewnie będzie powyżej 40. Zastanawiam się tylko,czy odetną mi dużo punktów za podanie 2 a nie minimum 3 argumentów w rozprawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zawaliłam konkretnie ten egzamin dla mnie był bardzo trudny jeśli bede miała 30 punktów to bedzie wszystko. A każdy próbny pisałam na ponad 40 wstyd :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie przejmujcie się. Jak jesteście dobrzy z matmy i z tych innych przedmiotów przyrodniczych, to jutro napiszecie dobrze i i tak będziecie mieć dużo punktów, bo z humana na pewno też jakiś tam punkt się znajdzie. A jeżeli o mnie chodzi, to w jutrzejszym dniu nie mam co liczyć na jakiekolwiek punkty bo z matmy to ja jestem kompletnie zielona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne.. Zobaczymy co będzie. Ale czarno to widze xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja licz na ok 30. Moim zdaniem zadania otwarte były łatwe, ale zamknięte były trudne, ciężko było się zdecydować jaką dać odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niee wiem jak mi poszło .. ;p Dziwne , że taki łatwy temat rozprawki (przynajmniej tak mi się wydaje ) .. Zobaczymy jak przyjdą wyniki ; d ale poległam w tym zadaniu gdzie trzeba było tekst streścić.. nie ten streściłam ;// i 4 punkty poszły ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwy to tylko pozory były a to że był banalny to wcale nie wróży nic dobrego bo można się było na takim pytaniu złapac ...wolałabym konkretne pytania a nie takie lanie wodą ... nie był trudny ale ja nie jestem zadowolona nie wiem co będzie .... Liczę na matematyczno-przyrodniczy bo human zawaliłam nie napisałam na tyle ile chciałam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja streściłam "Hobbita" ; \ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie nie było źle , chociaż zdziwiło mnie zadanie z WOS'u nie liczę na 40 punktów tak jak na próbnym , ponieważ komisja nie przyznaje tzw. "połówek" myślę że będzie dobrze gorzej jutro ;x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem 18/20 z z zamkniętych. Zjebbali z tym tekstem I . Myślałem, że do IV to leci i napisałem o Frodim. Na razie obliczyłem, że mam 29/35 pkt + jeszcze rozprawka ;/ chuujowy temat, nawet nie wiem jak tezę postawić ;] POWODZENIA ZIOMKI NA ŚCISŁYCH I JĘZYKOWYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był w miare prosty ale poszło mi cieńko z rozpraką... zobaczymy jak będzie jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat rozprawki banalny...a wydawało mi się że to mój rocznik miał tak prosty że już łatwiejszego nie mogli nam dać pozdrawiam wszystkich gimnazjalistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin ogólnie był do bani... pytania były mało zrozumiałe, normalnie szkodami na niego słów...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez masakra ;/ mam polowe zle to im sie chyba pomyliło z maturami ;/ to nei byl mat-przyrod tylko chemiczno bio fizyczno z odrobina mat! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent94 napisał:
Po przeczytaniu Waszego artykułu jestem zaskoczona wypowiedziami uczniów. Większość sądzi: "Jaka łatwizna". Przyjdą wyniki, to pewność siebie spadnie. Nie sądzę, byście wszyscy napisali na 50- tkę. Ja się nie spieszyłam, pisałam do ostatniej chwilii. To żaden szpan wyjść z sali pierwszym. Chodzę do najlepszego gimnazjum w Lublinie. Wiem, że będę mieć więcej niż 40 punktów.
A niby jakie gimnazjum w Lublinie jest najlepsze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja kochana szkoła którą ukończyłam w czerwcu zeszłego roku!!!!Gimnazjum nr 7:)te pamiętne czasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam napisał, że to pomyliło się im chyba z maturą ten test. No przepraszam bardzo, ale ten test był mat-przyr- fiz-biol-chem wiec nie moga byc same zadania matematyczne. Matura z matematyki jest trudniejsza i wgl jakbyście zobaczyli to może byscie z 3 zadania zrobili. Nie przesadzajcie. Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekac jaki jest trudny. Nie oszukujmy się coraz niższy jest poziom testów gimnazjalnych i punktów do rekrutacji do liceum bo coraz gorzej wam idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ty się tak nie mądzrzyj ciekawe jak ty byś był ty maturzysto od siedmiu bolięści w gimnazjium to ciekawe jak ty byś napisał ten egzamin. ty nie porównuj matury, bo my nie jesteśmy w liceum i nie uczyliśmy się jeszce tego co ty się uczyłeś. Ja jak sobie sprawdze teraz z 6 klasy egzamin to dla mnie to też pestka więc też się moge mądzyć że ja bym wszystko dobrze zrobił, ty wcale nie bierzesz pod uwage że my jesteśmy od ciebie młodsi i my mniej umiemy jeszcze. A po pierwsze jesli uważasz że się nie uczyliśmy do tego egzaminu to sie grubo mylisz widocznie nie każy jest takim geniuszem jak ty TY IDIOTO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudniejszego egzaminu mat.-przyr. nie mogli wymyslec. gratuluje zniszczenia rocznika '94. DRAMAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...