Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część matematyczno-przyrodnicza: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez dobrze ze to nie matura, 28 kwietnia 2010 r. o 11:24
Masakra w życiu takiego trudnego testu nie widziałam na oczy co to była jakaś olimpiada czy co ?? Wszyscy jak wychodzili z testu to byli załamani i mieli łzy w oczach .Nie dostanę się przez to do wymarzonego liceum ( porażka .Gratuluję twórcom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój xD w miare dobrze mogli to tylko napisac uczniowie ktorzy kuja codziennie 20 h na dobe xd okropne to bylo, u nas tez cala szkola mowi ze tragicznie im poszlo;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE RACJE BYŁ BARDZO TRUDNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój xD w miare dobrze mogli to tylko napisac uczniowie ktorzy kuja codziennie 20 h na dobe xd okropne to bylo, u nas tez cala szkola mowi ze tragicznie im poszlo;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
- zapraszam po wszystko z testami związane:)
spier***aj brudasie.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 13:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa juz gdzie odpowiedzi? test przjabny,zamkniete trudniejsze od otrwatych ;o masakra, polow strzelalam ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, test był dużo trudniejszy niż ten z ubiegłego roku. Z humanistycznego spodziewam się ok 40 pkt, ale teraz... Matematyka nie była trudna, ale reszta to klapa!!!!! To nie sprawiedliwe, ze jednego roku test jest na poziomie przedszkola a drugiego jest trzy razy trudniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie ;o a kto tyle kuje ?xd to byla matura a nie test gimnazjalny do hcuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, że nie jestam sama;p a myślałam, że tylko ja wyjde na głupka;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele, trudny że szkoda słów, widzę ze mało osób bd zadowolonych, ja jeszcze miałam tą jazdę z podsłuchem, kompletnie się podłamałam, już nawet nie mam marzyć co o moim cudownym liceum.... ;< ale jak widzę po odp. to myślę że i poziom w tym roku bd obniżony, jeżeli taki trudny, prawda, powiedzcie że prawda.. ? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile wam wyszlo z tym zadaniem co bylo w jakim czasie ta woda sie ugotuje?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowicie sie zgadzam z opiniami wcześniejszymi. ten dzisiejszy test był okropny. wcale nie tak łatwy jak by sie mogło wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialam isc do liceum ale po tym egzaminie chyba musze szukac szkoly zawodowej :/ to byl chyba jakis zart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia. Chyba jakiś dobre liceum juz powiedziało mi żegnaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowicie zgadzam się z Asią w tamtym roku zadania były banalne a teraz to po prostu koszmar ale chyba progi punktowe do liceum się trochę obniżą przynajmniej mam taką nadzieje najtrudniejsze pytania z tamtego roku były chyba łatwiejsze niż te łatwe pytania z tego tekstu w ogóle te pytania z geografii były takie szczegółowe że nawet nie pamiętam że takie coś było na lekcji PO PROSTU WIELKI KOSZMARRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, nie nadawajcie, ze się do wymarzonego liceum nie dostaniecie bo to nie prawda... jeśli oceny są u wszystkich niższe to próg punktowy do liceum też się zmniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był straszny test .. Uratowały Mnie zadania zamknięte Liczyłem na procenty , reakcje chemiczne , jakieś zadanie z geografii z godziną .. TEN TEST MA DECYDOWAĆ O NASZEJ PRZYSZŁOŚCI niestety egzaminatorzy o tym nie pamietają !!! Mają nas gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był bardzo trudny ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, d*** jedna wielka. ;/ Kto go w ogóle wymyślił. Właśnie z tamtego roku był prosty. A ten to chyba najtrudniejszy z wszystkich. Poległam i chyba nie tylko ja ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie odpowiedzi do tego testu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...