Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
angol był nawet spoko ale mat. to porażka będę miała co najwyżej 35 pkt a z matmy mam 6 ma koniec i świadectwo z paskiem średnia około 5.3. KATASTROFA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin z angielskiego był prosty. Szkoda tylko, że wczoraj równie łatwego nie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie te odpowiedzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dla waszej wiadomości to były dwie wiesjie arkusza i mogli byście wstawić tez tą drugą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy przypadkiem nie powinno byc F?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff... już się wystraszyłem że mam całe 9 źle xD no nic 48 będzie @Paula gratuluje poziomu szkoły, ja mam z maty 5 a z tego co sobie liczyłem to będę mieć 47 punktów przeklęte biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podawajcie odpowiedzi tekstowo, a nie ABCD, przeciez było kilka wersji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 10 zadaniu ostatni przykład to Prawda? :| Moge się dowiedziec, w którym momencie ten tekst opowiadał o "Jak niektóre zwierzeta przeżywają zimę pod ziemią"? -.- Nie opowiadał on przypadkiem o legendzie, w którą wszyscy wierza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zad 14 ? ;> . jak dla mnie dzis bylo spoko, wczoraj tragedia... Ciekawe co bd z tym streszczeniem z humana[ tez napisalam o hobbicie ], bo dzis w radio slyszalam, ze to byl blad ze strony CKE[źle ułożyli to zadanie czy cos tam] i możliwe jest, ze dadza nam punkty za to . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paula~ napisał:
angol był nawet spoko ale mat. to porażka będę miała co najwyżej 35 pkt a z matmy mam 6 ma koniec i świadectwo z paskiem średnia około 5.3. KATASTROFA
to fajną♦ masz szkołę ja mam średnią 4,5 i 4 zmatmy a będę mieć koło 37 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie by było gdybyscie podali wszystkie odpowiedzi ;]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie odpowiedzi do zad. 1-4 i 14 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma odpowiedzi? i po co piszecie odpowiedź A, B czy C skoro były różne kolejności odpowiedzi na testach. i odpowiedź A w zadaniu 6 na przykład to nie jest ta sama odpowiedź w innym arkuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A RESZTA ZADAŃ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umc napisał:
W 10 zadaniu ostatni przykład to Prawda? :| Moge się dowiedziec, w którym momencie ten tekst opowiadał o "Jak niektóre zwierzeta przeżywają zimę pod ziemią"? -.- Nie opowiadał on przypadkiem o legendzie, w którą wszyscy wierza?
~ No właśnie.. Moim zdaniem tam ma być fałsz.. [?]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angol był strasznie łatwy a z maty mi się udało z tym czajnikiem dobrze zrobić i bd mieć 45 *zaciesz*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zadaniie 14.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paula twoja średnia tylko pokazuje na jakim niskim poziomie jest Twoja szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OGAR .. SĄ RÓŻNE ARKUSZE . ; PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
que facil! ja zdawałam test Z HISZPAŃSKIEGO. dziecinnie prosty! gracias por todo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...