Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
też wam źle poszło jak mi? u mnie wszyscy są załamani.. najtrudniejszy z wszystkich ostatnich 10 lat!! ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem załamana :{
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO BYŁY DO BANI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. jaki ten egzamin był beznadziejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to było wgl;((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole też wszyscy załamani. Ja osobiście powstrzymywałam się, aby nie wybuchnąć płaczem. Ten test był cholernie trudny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wlasnie dobrze poszedl. u mnie rowniez wszyscy sa zalamani ale ja sie ciesze. ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test był trudny ;/ załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorzej niż źle! U mnie też wszyscy narzekają! Po wyjściu z sali gimnastycznej jedyne co można było usłyszeć, to przekleństwa. Nie spodziewałam się takie trudnego, ba, myślałam, że dadzą jakiś prosty. A tu co? SZOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak test był bardzo trudny i na prawdę nie ma porównania z testem humanistycznym . A patrząc na poprzednie lata to raczej najtrudniejszy A przed nami jeszcze język obcy to powodzenia wszystkim ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był bardzo trudny. poprostu masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie porażka polak też był trudny a matma to nawet szkoda mówić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był tragiczny! jakoś to do mnie narazie nie dociera... i traktuje to jak jakiś głupi żart!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamana jestem ; / moja wymarzona szkoła poszła się kąpać ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee co to miało być ogólnie? ; O Fatalnie mi poszło, elo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był kitowy nie rozwiązałem aż 2 zadań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, egzamin był okropnie trudny, u mnie wszyscy byli załamani, miały być wzory z fizyki lecz nie było, jednym słowem masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka :| zadania były masakrycznie trudne !! tO z tym czajnikiem było żałosne jak k*rwa żadnych danych nie było..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło zrąbanie trudny jak nie wiem... mysłałam ze bd miała ok 30 ptk ale to juz marzenia ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogle s ie biol nie spodziewalam , caly test zje***y nie byłam pewna zadnej odp ;< . to jest jakies chore najprostsze zadanie za 4 p. żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...