Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
świetnie, nie ma co ;/;/ teraz liceum jest nieosiągalne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomału dodają ;p test masakra ;D jestem ścisłowcem chciałam iść do mat fiz ale nie wiem z takim wynikiem to nie wiem ;( im się coś porąbało . na konkursie są łatwiejsze xd
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia;( jak bym dorwal tego kto to ukladal to....;/ wszystkie plany poszly sie jeba*;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie nic nie mówcie... myślalam ze sie w czasie nie wyrobie. posrane to było... i tak pozaczynalam zadania i nie skonczylam. human to był banał... nikt takiego humana sie nie spodziewal i wszyscy sie nastawili na lektury.. a matma?! co to jest.. matura z matmy od tego roku to i wiecej matmy na teście powinno byc a nie chemia -,-"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i co ich w ogóle naszło na ten węgiel???????? Cały test praktycznie o węglu..... Sezon grzewczy się skończył, kur.wa !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZNADZIEJA!!!! Co za frajer to układał...;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak wole wiedziec teraz niz pozniej wszystkei wyniki na raz..;/ przynajmneij psychicznie sie mniej wiecej przygotuje..;/ poslim sie nei przejmowalam ale teraz to calkowita zalamka.. marzylo mi sie jakies 45 nawet wiecej opkt a teraz to nie weim czy na 30 wyciagne i po moich szansach an dobra szkole..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trakcie przygotowań do testu nie było źle ale ten test.....on nawet komentarza nie wymaga - SZOK. Widzę że nie tylko ja miałem problemy- powodzenia jutro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu ku*wa bylo ja sie pytam?!ja liczylam na 6 z matmy...chyba sie przeliczylam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo obawiałem się zadań biologicznych i geograficznych, ale pomimo tego, że było ich bardzo dużo nie był on trudny. Wręcz powiem, że był bardzo prosty = D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pięć z maty, ale fajny by było gdyby tam były tylko zadania z maty. Najgorsze były zadania z biologii, fiyki, chemii. Tego było w cholere. Muszę przyznać , że było ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamka po prostu. Jak wyszłam to się strasznie popłakałam z koleżankami... Szkoda słów i tyle . Był strasznie trudny ale nie warto się tak tym przejmować. Napisaliśmy co mogliśmy i na więcej nie stać nas było. Nie wiem kto to mógł wymyślić taki test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi poszedł średnio. Otwarte zrobiłam chyba dobrze , ale zamkniete spieprzyłam. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE wczoraj trudny dzis jeszcze trudniejszy a jutro z jezyka bedzie moze jeszcze gorszyyh ;]!!!!! masakra masakra i jeszcze raz masakra . nie rozumiem tego tak normalnie jestem bardzo dobra uczennicąa tuu cooo możliwe ze bedę miała 25 pkt. jak nie mniej lub wiecej 30pkt to by było dobrze myslałam ze bede miała powyżej 40 a tu liipaa kkto wgl to wymysliłlłl ????? Ta osoba moze sobie pogratulować . takiej odwagii ..gdzie taki test pogieło kogoś już naprawde chyba zamocno siedział na słoncuu ..!!!!!! ale mam nadzieje ze pułąp zmniejszą ..nie ma co sie martwic jak nic niewiadomo mniejmy nadzieje z.ę jakiśdown bedzie sprawdzał ii nam nasze głupoty uzna ;] powodzenia na jutrzejszym sprawdzianie (egzaminie) ;|D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO TAK... Jesli wszystkim xle poszło to to jest pocieszenie.. Cholera.! Zawsze na próbnych po 45 pkt. a teraz nie wiem czy bede mieć 30 pkt.! Masakyczny był.!:];] W porównaniu do poprzedniego rocznika to był z kosmosu.! Jak zobaczyłam zadanie z czajnikiem to mnie rozwaliło.! Wczoraj wszyscy wychodzili 40 minut przed zakończeniem, a dzis praktycznie wszyscy do końca siedzieli na swych stołeczkach.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak otworzyłam ten test to zatrzęsło mną. Co to w ogóle ma być?! Przegięli jak nic, ten kto układał ten test nie wie chyba jak wyglądają realia prawdziwego gimnazjum. Żaden temat nigdy nie jest tak bardzo zgłębiany. A tu co, z jakimś węglem wyskakują. Ale nie martwcie się u mnie w szkole wszyscy skopali to, a więc nic innego nas nie czeka jak spadek poziomu rekrutacji do liceów co najmniej o jeden poziom w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Zgadzam sie z prawie wszywstkimi wypowiedziami... test był beznadziejny a co gorsza u nas w szkole pan od matmy twierdził, że napewno będzie skada, notacja wykładnicza, obliczanie czasu... a tu nic 0 ! totalna masarka. wg nie wiem co to było... wszyscy tak strasznie narzekają! na teście popatarzyłam na kolege a on z taką straszną miną szepnął ' poje**** ich chyba ' Okropny. ! no ale życzę powodzenia jutro ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cały dzisiejszy egzamin to masakra spodziewałem się czegoś innego a dali takie trudne zadania jak będe miał 25 to będzie sukces a liczyłem na 37pkt masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje********* ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...