Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: TEST matematyczno przyrodniczy (ODPOWIEDZI, pytania i arkusze)

Utworzony przez Łukasz, 13 kwietnia 2011 r. o 10:58
Ciesze sie ze dla was byl taki latwy ;////.. ale mogli by uprzedzic ze bedzie praktycznie sama chemi !!.;/ .. tragedia te testy dowalili nam z polskim i jeszczze matma ;/ !.. moze nie byl jakis nie wiadomo jaki trudny ale latwy tez nie byl ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedZi były mieszane bo tu jest 270 i to jest odpowiedz B a ja miałam C Ale wszystko zrobiłam i jest dobrze;D Mam nadzieje że nadrobie punkty za polski bo z tym mi poszło katastroficznie;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekamy ......zobaczymy....;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym zile kulek to na 100% powinno być 72.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był o wiele łatwiejszy od wczorajszego humana, łatwy był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koralików powinno wyjść 72:) To trzeba było obliczyć objętość 2 walców bo 2 modeliny były i jednego koralika następnie objętość tych 2 walców podzielić przez objętość koralika i zrobione:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
humanistyczny był trudny, ale w porównaniu z matematycznym to można powiedzieć, że był prosty. Dzisiejszy test to masakra! a jestem uczennicą bardzo dobrą. Myślałam, że będą zadania na wzory jakieś, a tu nagle nic! koszmar!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chemia fizyka i matma prostaa , gorzej z bioo i geografią ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test taki sobie mysle ze 25 mam na luzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyka napisał:
mi wyszlo 12 ;/
mi tez;/ ale to jest źle. mialo wyjsc 73. wzory mi sie pomerdaly zamiast wziaść wzór na objetość kuli, bez zastanowienia wzięlam na na pole powierzchni;/ masakra. zorintowałam się, gdy oddałam pracę ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wyszło 12 :/ w sumie to 11,2... : | Zamiast objętość to ja pole obliczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten egzamin byl tak samo trudny jak wczoraj.. Masakra ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja również oczekuje na odpowiedzi do dzisiajszego testu. Jak ktoś już znajdzie prosze o LINKa. ;] Dzięki Wielkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
tesy był do dupy !
zgadzam sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło 72
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym obiegu CO2, to jakie powinny być te procesy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był spoko. Taki jaki miał być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
1:55 Nie wiemy, jak dokładnie brzmiało ostatnie zadanie (o reakcji kwasu octowego z magnezem), ale jego rozwiązanie to ponoć: CH3COOH + Mg ---> (CH3COO)2Mg + H2^ 11:40 Przykład rozwiązania do zadania z koralikami: Dane: rk = 0,5 cm - promień kuli koralika rpw = 1 cm - promień podstawy walca h = 6 cm - wysokość walca Szukane: Vk - objętość jednego koralika Vw - objętość jednego walca Vk = 4/3 * pi * (1/2)(do trzeciej) = 4/3 *1/8 * p = 1/6 pi Vw= pi*1(do drugiej)*6= 6pi Były dwa kawałki modeliny, więc: 2*Vw=12pi Ile koralików będzie można ulepić? (12pi)/(1/6pi)= 72 Odpowiedź: Z podanych w treści dwóch kawałków modeliny można ulepić 72 koraliki. Więcej... http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9425130,Egzamin_gimnazjalny_2011__cz__matematyczno_przyrodnicza_.html#ixzz1JOedTv8a
kurde czemu mi wyszlo 144 ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda napisał:
Ten egzamin byl tak samo trudny jak wczoraj.. Masakra ;//
Zgadzam się ... niestety . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...