Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresowy poród na parkingu przed szpitalem

Utworzony przez monika.kacprzak91, 31 sierpnia 2022 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Podziwiam! Mój poród był dość długi i miałam wystarczająco czasu żeby dotrzeć na porodówkę. Z resztą ze szpitala też długo wychodziłam, bo mąż w dniu wypisu przypomniał sobie że nie mamy fotelika samochodowego i w sklepie dziecięcym kupił caretero i ostatecznie z oddziału wyszliśmy po 15. Później się okazało, że brakuje nam jeszcze kilku rzeczy, ale to już drobnostki. Mam nadzieję, że przy drugim dziecku będziemy mądrzejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!! Rząd Wielkiej Brytanii wycofuje rekomendację szczepień p/ko covid19 kobiet w ciąży !!! Media w Polsce razem praktycznie wszystkie z "ekspertami" promowały "szczepienie" kobiet w ciąży! I CO TERAZ Z NIMI NALEZY ZROBIC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...