Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Energia odnawialna szansą dla lubelskiego

Utworzony przez Rolnik, 24 marca 2011 r. o 20:11
Od kilku lat tylko dużo mówi się,debatuje,robi opracowania i nic z tego nie wynika.OZE jak nie było tak nie ma. W Niemczech stoi bardzo dużo wiatraków,biogazowni,na wielu dachach są panele słoneczne do podgrzewania ciepłej wody,a teraz masowo montują panele fotowoltaiczne do produkcji prądu elektrycznego.Niektóre źródła podają ,że w całej branży OZE pracuje ponad 300 tys.ludzi.A my dyskutujemy.Jak długo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik napisał:
Od kilku lat tylko dużo mówi się,debatuje,robi opracowania i nic z tego nie wynika.OZE jak nie było tak nie ma. W Niemczech stoi bardzo dużo wiatraków,biogazowni,na wielu dachach są panele słoneczne do podgrzewania ciepłej wody,a teraz masowo montują panele fotowoltaiczne do produkcji prądu elektrycznego.Niektóre źródła podają ,że w całej branży OZE pracuje ponad 300 tys.ludzi.A my dyskutujemy.Jak długo jeszcze?
No nie jak tak się nie bawię ! ubiegłeś mnie bo toczka w toczkę to samo miałem na myśli tylko chciałem to w bardziej ostry sposób wyrazić ale trudno więc jak by nie patrzeć to pod Twoim tekstem podpisuję się wszystkimi kończynami ! -lubię czytać tych którzy piszą mądrze sensownie opierając się przy tym na faktach bo potrafią obserwować myśleć a nie tylko piep,rzyc frazesy bo wszędzie się rozwijają a my jako kraj -się zwijamy- i co dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem pewny ale te 150 ha na uprawy celowe to chyba nie wystarczy ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma pieniędzy to pozostaje tylko bicie piany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie likwiduje plantacje wierzby energetycznej... może ten Pan ma dla mnie jakąś propozycje.... oprócz klasycznego bicia piany.... jesteśmy 100 lat za .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje biomasy nie likwidujcie plantacji tylko rozglądajcie się za rębakami zrębek jest do sprzedania po 400 zł za tonę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...