Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europa last minute – dokąd warto jechać w te wakacje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Moim zdaniem naprawdę nie ma sensu wyjeżdżać za granicę - naprawdę miło można spędzić urlop w Polsce. Celem mojej podróży w tym roku był Kołobrzeg i Aquarius SPA. Było naprawdę ciepło - dni spędzałem na relaksie w SPA, a wieczory spacerując po plaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałam się na lasta na Fuertę enterem, zjawiskowa wyspa, będzie mi się zawsze dobrze kojarzyć, bo mój facet na niej mi się oświadczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poluje na last minute do Hiszpanii lub Chorwacji, chociaż zastanawiam się jeszcze nad First Minute bo w tym roku jestem pewna, że pojadę znów z Party Camp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwieeelbiam wycieczki z Itaką i naprawde objechałam z nimi już sporą część Europy, ale mówiąc prawdę dużo bardziej urządzają mnie wakacje organizowane gdzieś dalej. I tu zaskoczenia nie bedzie :) BO Itaka robi fantastyczne wyjazdy w egzotykę. Ja zawsze wybieram Itakę :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uplowałam na takiej ofercie Turcje z Itaką we wrześniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...