Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europosłowie PO "zawiśli" na szubienicach. Policja sprawdza czy doszło do naruszenia prawa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2017 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Oj tam, oj tam... To przecież taka współczesna forma wyrażenia emocji. Nie wolno ograniczać ludzi. Tak jak w przypadku "wielkiej sztuki" Klątwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlicja robi swoje. W Szkopskim Kurierze napisałem link krytykujący UM. W tym samym numerze były POsty POkrak . Takie jak : Prezydent D to ..... czy Pani Sadurska .... - bardzo brzydkie POsty tylko POkracznej braci. Glina wzywa mnie jako świadka ( STARY NR JARUZELA - wzywali Cię na świadka a tam za d... i na Północną ) i czyta mi gość w Komisariacie, że jestem pozwany za to i za to. A na moje zapytanie a co z Tymi co obrażali Pana Prezydenta D. i Panią Sadurską? Mogą wziąć się za sprawę jeżeli Prezydent i P. Sadurska złożą skargę. A w Katowicach to wisielce złożyli skargę czy nasi POlicja jest dla POniektórych. Mówią, że w Polsce od 27 lat mamy wolność?? Dla POniektórych to jest dowolność a nie tylko wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezolucja dotyczyła rządów pis a nie naszego kraju to wszyscy od dawna wiedzą, ale chyba nie w Katowicach. A stoją pod pomnikiem lenina??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jakiś problem z banią, że kazdy dwuznak "po" piszesz "PO" nawiązując do partii politycznej? Masz jakiś kompleks? Obsesję? Czy jesteś chory z nienawiści, skoro obrażasz wszystkich, którzy mają inne poglądy od Twoich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieszać i brać się za następnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli ale systematycznie zbliżamy się do scenariusza SYRYJSKIEGO tam zaczynało się podobnie jak się skończyło widać i słychać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak reagowała by policja gdyby na takich szubienicach zawisły portrety kierownictwa PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezusa też powiesili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ziobro śpi,już po 6-tej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w tym dziwnego dla zdrajcy jest stryczek.Przypomnijcie sobie z historii- jak wieszano  w Warszawie portrety tagowiczan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas by obcy agenci wyprowadzili się z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest takie samo szkodliwe działanie przeciwko Polsce, jak działalność tych platformianych szuj w Parlamencie Europejskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piierdla pajaców za podżeganie do nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mówić o tym nie pozwala? C.K. Norwid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzac na nocniku nic madrego napisac sie nie da a pirdzic nada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neoTargowica - pamietamy to historyczne podobieństwo "Najpierwsze w Polsce posiadał honory, zdzierał kościoły, przedawał klasztory. Rozpustnik, marnotrawnik, zdrajca swej ojczyzny, był uszedł szubienicy, zginął od trucizny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współorganizatorzy tzw. "sejmu hańby" - polscy biskupi katoliccy wraz z watykańskimi nuncjuszami i rosyjskimi ambasadorami doprowadzili do rozbiorów Polski. Kościuszko później, mocno szantażowany przez Kościół klątwą, musiał ulec i wyrok stryczka zamienił wielu zdrajcom na dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy - osądźcie podobieństwo czynów sami: "Zarzut pierwszy mówił, że oskarżeni "zupełnie i całkowicie na usługi potencji zagranicznej obcej rosyjskiej zaprzedali się", a niektórzy z nich pobierali od dworu rosyjskiego pensje. Znaleziono kwity podpisane przez biskupa Kossakowskiego, że wziął od ambasady rosyjskiej dwukrotnie pieniądze. Kolejne oskarżenie głosiło, że przystąpił do konfederacji targowickiej, trzecie, że był współtwórcą sejmu grodzieńskiego - inaczej zwanego "sejmem hańby" - ratyfikującego przez Polskę II rozbiór Polski. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko takie stylizowane stojaczki, aby protestujący nie pobrudzili sobie rąk, podobiznami zdrajców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobili. Zdrajców się wiesza !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...