Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

EuroPride na ulicach Warszawy (zdjęcia)

Utworzony przez lubiącycytującuch, 17 lipca 2010 r. o 20:03
"nie lękajcie się" - zboczeńców nazywać zboczeńcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadnej encyklopedii nie znalazłem co to "gej", proszę zorientowanych o odpowiedź, czy gej to to samo co pederasta, ja słyszałem, że gej to "ona", a pederasta to "on"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor pilnie przejął manierę Jerzego Urbana, kto pamięta, wie o co chodzi. Po zatoczeniu wielkiego koła, Polska wraca do beznadziejnego punktu wyjścia. Jestem przerażony zalewem prymitywu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu żałosne. Tylko czekać, aż inne orientacje seksualne dojdą do wniosku, że są normalni i dyskryminowani. Tolerancja to nie jest róbta co chceta. Tolerancją jest to, że pomimo, iż wiemy, że ktoś jest homoseksualistą rozmawiamy, podajemy rękę, jesteśmy sąsiadami, itp. Czy od razu mamy uważać taki tryb życia, rodzaj miłości za normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostanio słyszałem hasło - "jeb.ć" ped..ów" - sam nie wiem co o tym myśleć Ale ja jestem pop..olony, oni normalmi. Nie pozdrawiam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech napisał:
ja ostanio słyszałem hasło - "jeb.ć" ped..ów" - sam nie wiem co o tym myśleć Ale ja jestem pop..olony, oni normalmi. Nie pozdrawiam ...
Kurcze, znam ludzi, którzy są homoseksualistami i żyją normalnie, nie biorą udziału w żadnych głupich paradach. To tylko jeden z najtańszych sposobów zwrócenia na siebie uwagi całego świata-pytam-po co??? Nic nie mam jeśli ktoś jest gejem i żyje z tym jakoś w swoich 4 ścianach nie afiszując się- ok- TOLERUJĘ to, chociaż nie popieram, ale te parady to jakaś kpina, pokazywanie światu, że ANOMALIĘ należy tolerować i podziwiać. NIE. Anomalię jaką jest homoseksualizm trzeba tolerować, ale zwalczać...tak jak wszystkie inne anomalie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że o Grunwaldzie piszecie nizej a o paradzie wyżej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, obudzcie sie. Juz od dawna nie chodzi o tolerancje, ale o uznanie dewiacji za norme. Dzieki temu mozliwa bedzie adopcja dzieci przez pederastow, a ten, kogo brzydza ich praktyki i bedzie staral sie chronic przed nimi siebie i swoje dzieci, bedzie zmuszony do zmiany pogladow imie zasady "homofobie da sie leczyc". I zapewne niedlugo beda ja leczyc, rozmaitego sortu szarlatani, dla ktorych stosunki analne sa w 100% zgodne z natura i ktorzy na poparcie swoich tez maja pingwiny z zoo, ktore rzekomo sa homoseksualne. Popierajac tego typu imprezy jestesmy na najlepszej drodze do wykoslawienia modelu rodziny i spoleczenstwa. Najlepiej widac to na przykladzie Holandii, gdzie legalizacja patologii (pederastii, pedofilii, narkomanii, eutanazji) doprowadzila do degeneracji spoleczenstwa i jego wymierania. Normalne rodziny w Holandii posiadaja w wiekszosci emigranci z Bliskiego Wschodu, wiekszosc mlodziezy pochodzi z tych rodzin, co w krotkim czasie spowoduje przeistoczenie sie Holandii w republike islamska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno wazeliny zabraklo w stolicy .....ale pewien biskup podobno ma zapas, tylko nie bardzo wiadomo ktory to pan. Moze jakis kleryk internauta zdradzi nam u ktorego ksiedza mozna dostac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Lublin nie zostanie Europejską Stolicą Kultury w roku 2016. Bo czytając większość komentarzy, to nie zasługuje na ten tytuł. Tym bardziej, że sami mieszkańcy tego nie chcą, wypisując obraźliwe słowa o "innych", którzy właśnie tę kulturę tworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to się bardziej podoba niż czerwcowa procesja ! I co, nie pasi coś ? Sam sobie wybieram imprezy kulturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie pokazano Jara-niedoszłego prezydĘta?Czyżby spanikował i nie poszedł na parad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie geje tylko pedały. chromolona promocja zboczeń. uważam pedałów za najbardziej nietolerancyjną grupę społeczną. są gorsi, albo na tym samym poziomie co skini-naziści. machając sztandarami "tolerancji", usiłują zmusić myślących inaczej niż oni do przyjęcia postawy pedałów. to jest właśnie skrajna nietolerancja. to co robią jest niczym innym niż epatowaniem wulgarnością. czy ja jako osoba heteroseksualna organizuję parady aby chwalić się swoją seksualnością? to nie ma nic wspólnego z walką o akceptację. to taki społeczny i ideowy palikocizm. epatowanie wulgarnością, poniżanie tych, co odważą się mieć inne zdanie. pedalstwo jest złe. c do gejów nic nie mam, znam kilku, to spokojni ludzie. żyją sobie spokojnie, nie chodzą na żadne parady, nie usiłują kopulować na ulicy. to po prostu normalni ludzie, a nie taka banda zakompleksionych pedałów-ekshibicjonistów, którzy muszą się wulgarnie okazać publicznie, bo inaczej nie są w stanie osiągnąć satysfakcji nie interesuje mnie to, że obrońcy pedałów zaraz zaczną mnie obrażać, mają prawo do swojego zdania, tak jak ja mam prawo do swojego. to podstawa wolności i demokracji, ale za cholerę nie zgodzę się, aby banda pedalskich terrorystów zmuszała mnie do myślenia w ich kategoriach w imię mylnie pojmowanej demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orator wibrator napisał:
podobno wazeliny zabraklo w stolicy .....ale pewien biskup podobno ma zapas, tylko nie bardzo wiadomo ktory to pan. Moze jakis kleryk internauta zdradzi nam u ktorego ksiedza mozna dostac?
masz jakiś problem z księżmi? tata ksiądz czy jak? jakiś kompleks chyba posiadasz koleżko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Mam nadzieję, że Lublin nie zostanie Europejską Stolicą Kultury w roku 2016. Bo czytając większość komentarzy, to nie zasługuje na ten tytuł. Tym bardziej, że sami mieszkańcy tego nie chcą, wypisując obraźliwe słowa o "innych", którzy właśnie tę kulturę tworzą.
Że pedały tworzą kulturę? Ot humanista XXI wieku hahah:D nie no, jeśli tytuł STOLICA KULTURY 2012 to impreza pedałów i homofobów to na bank Lublin nie wygra, bo tutaj się pedałów gnębi nie to co w Wawie;/ pedał to pedał, powinien kręcić łańcuch a nie paradować po stolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2010- 07 - 13 Uwaga merytoryczna : Doniesienia z kręgów naukowych informują,, że już bliski jest moment odczytania genu odpowiedzialnego za naszą orientację seksualną. Jest więc nadzieja, że powrót homoseksualnych do rodziny normalnych osobników gatunku Homo sapiens, będzie możliwy, co rozwiąże radykalnie dylemat gnębiący ludzkość od zarania. Tymczasem mamy jeszcze problemy ! Rozumiem, że Magnificencje Wyższych Uczelni jak i różnej maści VIP-y, w obawie o swój image w UE, muszą lawirować, co nie zawsze wychodzi na dobre społeczeństwom Wspólnoty. ============================================ Tak jest właśnie w przypadku eliminowania akcji prof. PAULA CAMERONA. czytaj niżej : NASZ DZIENNIK 27 kwietnia 2010, Nr 98 (3724) Studenci z Krucjaty - Młodzi w Życiu Publicznym protestowali wczoraj przeciwko zakazowi zorganizowania na terenie Uniwersytetu Warszawskiego konferencji z udziałem amerykańskiego psychologa PAULA CAMERONA. Rektorowi uczelni nie podobało się to, że Cameron, opierając się o wieloletnie badania naukowe, domaga się prawnego zakazu propagowania homoseksualizmu i zniesienia przywilejów dla gejów i lesbijek. Jednocześnie władze UW tolerują na uniwersytecie organizowanie propagandowych konferencji środowisk homoseksualnych Są, jak widać, dwie strony problemu. ========================================= PEDOFILIA wśród homoseksualistów występuje w 80% przypadków ( źródło : SI - Sexuologic Institute Buffalo University. USA) ========================================== PAP Czwartek, 5-X-2006 Chłopcy w sieci pedofilów Grupa mężczyzn miesiącami wykorzystywała seksualnie nieletnich chłopców. Najmłodszy miał 13 lat. Oddawali się za pieniądze, jedzenie i nocleg - pisze "Głos Szczeciński". Szczegóły sprawy są wstrząsające. Niektóre nie nadają się do publikacji. - Można powiedzieć, że seks analny czy oralny był najłagodniejszą formą stosunków, jakie wymagali od tych chłopców - mówi informator gazety. Potwierdza to A. Lewandowska-Kasprzycka z komendy wojewódzkiej policji w Szczecinie. - Nawet doświadczeni policjanci byli wstrząśnięci - przyznaje. Zatrzymani przekazywali sobie chłopców. Robili zdjęcia i nagrywali na video. Zarzuty seksualnego wykorzystywania nieletnich postawiono ośmiu osobom. Siedmiu to mieszkańcy Szczecina, ósmym jest bezdomny z Polic. Do końca nie jest jasne, jak się poznali. Niektórzy z pewnością przez internet. Z ustaleń policji wynika, ze liderem grupy był 55-letni Waldemar G. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Interesowali go głównie bardzo młodzi chłopcy – nie dziewczynki. To on miał nawiązywać kontakty z większością pokrzywdzonych, którzy uciekali z ośrodków wychowawczych. Potem przekazywał ich kolegom. =========================================== 27-IX-2006 prasa donosi : "Policja aresztowała kilkudziesięciu pedofilów" Takie oraz wiele innych news-ów na ten temat dziennikarze powielają na różne sposoby, bo ludziska lubią to czytać, ergo, naczelni chętnie je widzą na swoich łamach, bo to zwiększa poczytność, a to znaczy więcej... KASY ! Dla właścicieli publikatorów i dla autorów takich tekstów. Wszelkie represje za homoseksualizm, więzienia, pręgierze w formie publikowania adresów oraz dziesiątki wymyślnych szykan NIGDY NIE BĘDĄ skutecznym sposobem w walce z tą ANOMALIĄ, lub lepiej : BŁĘDEM PRZYRODY. Medycyna już dawno wie, że Libido jest najsilniejszym popędem jaki zna przyroda, dlatego ludzie dotknięci homoseksualizmem nie czują żadnych obaw przed jakimikolwiek karami. Żadne więzienia i inne represje nie stanowią zapory w uprawianiu praktyk homoseksualnych. Zaprzestanie ich, z racji fizjologicznych jest ponad siły homoseksualistów obu płci. Żadne represje nie zrobią z nich osobników heteroseksualnych, których naczelnym wypełnieniem obowiązku wobec Pierwszego Przykazania Przyrody, jest prokreacja, która jest JEDYNYM atrybutem PRAWA ZACHOWANIA GATUNKU Radykalnym wyeliminowaniem niepożądanych skutków omawianej przypadłości jest stępienie libido homoseksualnego. Wiedzieli o tym właściciele haremów. Wiemy przecież kto im pilnował niewolnic w haremie : mężczyźni, którzy nie znali "pożądania seksualnego", gdyż.. byli wykastrowani. Dzisiejsza medycyna zna metody eliminowania libido, bardziej humanitarne. Dlaczego nie idziemy tą drogą ? Co nam przeszkadza ? "Prawa człowieka" ? "Humanitarna poprawność" ? Te pojęcia nie mają racji bytu wobec skutków łamania podstawowego aksjomatu Przyrody : "PRAWA ZACHOWANIA GATUNKU" ! Przecież JEDYNYM celem „kochających inaczej” jest zaspokojenie LIBIDO w jego najbardziej antyspołecznym wymiarze, czyli wyłącznie zaspokojenie CHUCI - pozbawionego hamulców pociągu płciowego (wg. Wikipedii) CO Z NIENORMALNYMI SEKSUALNIE ? Najważniejszy aksjomat Przyrody : PRAWO ZACHOWANIA GATUNKU, które wypełnia się dzięki LIBIDO PRO CREANDI (Marcus Tullius Cicero). efektem tego prawa jest PROKREACJA, której wynikiem jest TRWANIE GATUNKU !!! Negatywny stosunek heteroseksualnych jest obroną Homo sapiens, przed wszystkimi dewiacjami seksualnymi służącymi ( Z PRZYMUSU BIOLOGICZNEGO !!! ), WYŁĄCZNIE do spełnienia TYLKO JEDNEGO ATRYBUTU aktu płciowego : Jest nim przyjemność, jaka wiąże się z tym najsilniejszym popędem u kręgowców z gatunku Homo. Stosunek społeczeństw do dewiacji seksualnych ma bogatą historię. Włącznie do ekstremalnych aktów, w postaci kary śmierci dla homoseksualistów. Nie chcemy - eliminować ich fizycznie, - wysyłać na bezludne wyspy, - stawiać pod pręgierzem, czy szykanować w jakikolwiek inny sposób. Jednakże nie będzie nigdy akceptacji d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE WOLNOŚĆ ! BO JA CHCĘ ZAŁOŻYĆ RODZINĘ NEKROFILSKĄ I SIĘ MNIE CZEPIAJĄ. TO SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...