Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Fakty i Mity" i "Nie" przepraszają za okładki

Utworzony przez opiniak, 15 kwietnia 2010 r. o 12:19
Czytając Nie byłem przekonany, że cyniczny Urban drwi z katastrofy prezydenta. No myślę sobie tym razem przegięcie. Zacytuję wam pierwsze słowa z felietonu. Wypadek któremu uległ prezydent Polski jest chyba pierwszą w dziejach katastrofą lotniczą jaką wywołał pasażer zanim wsiadł do samolotu.Jest to katastrofa polityczna i dyplomatyczna(...) Pomyślałem , że Urban w osatniej chwili przed zamknięciem numeru dodał pierwsze zdanie w tekście i dziwiłem dlaczego dalej pisze o starcie kaczyńskiego w jesiennych wyborach. Uśmiechnąłem się, ale dziadyga i sklerotyk. Końcówki felietonu już nie zmienił, a tymczasem okazało sie że to wszystko wydrukowano w piatek? Niebywałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie udają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto czyta te szmatławe gadzinówki? Tylko PO...eby POkroju POlikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opiniak napisał:
Czytając Nie byłem przekonany, że cyniczny Urban drwi z katastrofy prezydenta. No myślę sobie tym razem przegięcie. Zacytuję wam pierwsze słowa z felietonu. Wypadek któremu uległ prezydent Polski jest chyba pierwszą w dziejach katastrofą lotniczą jaką wywołał pasażer zanim wsiadł do samolotu.Jest to katastrofa polityczna i dyplomatyczna(...) Pomyślałem , że Urban w osatniej chwili przed zamknięciem numeru dodał pierwsze zdanie w tekście i dziwiłem dlaczego dalej pisze o starcie kaczyńskiego w jesiennych wyborach. Uśmiechnąłem się, ale dziadyga i sklerotyk. Końcówki felietonu już nie zmienił, a tymczasem okazało sie że to wszystko wydrukowano w piatek? Niebywałe.
w Piątek podjemują ostateczną decyzję i kierują do druku ten tygodnik taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~misio~ napisał:
A kto czyta te szmatławe gadzinówki? Tylko PO...eby POkroju POlikota!
Nie, każdy kto ma inne zdanie niż reszta którzy myślą, że do nieba trafią, naiwne ludziki z was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~misio~ napisał:
A kto czyta te szmatławe gadzinówki? Tylko PO...eby POkroju POlikota!
Spieprzaj dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma przypadków, są tylko znaki. Ks. Bozowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...