Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Figdet Spinner. Gdzie kupić? Gdzie Zamówić? Lublin. Triki wideo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Ale ludzie mają nasrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny komentarz i prawdziwy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokemony już się znudziły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczeństwo ogłupiało :), może to jakiś eksperyment albo jakimś miliarder założył się z drugim o dolara że to si stanie popularne...heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny człowiek tego nie kupuje. Świat nie zwariował tylko ktos wciska na siłe głupote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu chinole zbili majątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wsadzam palec w nos i tak dłubię,i triki tez robie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fidget spinner to swietny gadzet jak jojo czy frisbee. nie jestem juz dzieckiem a robi na mnie wrazenie. jesli jeszcze nie kupiliscie polecam prosty konkursik w ktorym ja zgarnalem swojego fidgeta warto sprobowac pozdrawiam. ***s://spinner-wygraj.pl/3cb568d4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 zł to mało? Myślałam, że to kosztuje z 5zł, bo szczerze na tyle warte wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oryginalny fidget spinner jakość 4 szybkie Łożyska, w pełni rozbieralny, szybka dostawa w italiancharms ***allegro.pl/oryginalny-fidget-spinner-jakosc-hit-czarny-i6848273056.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mogę jeszcze kupić spinnera harry potter ? na stronie ***edetal.pl był dostępny ale pisze brak towaru, a potrzebny mi jest na gwałt :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam stąd: ***s://***spinnerlandia.pl/zloty-znicz-v-2-quidditch-harry-potter/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kupiłam w sklepie lublinie na wojciechowskiej. mają duży wybór, różne rodzaje i kolory: ******europegsm.pl/oferta/zabawkigadzety/fidget-spinner-spiner-spinnery-lublin/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam spinner uspokaja bardzo a tu można wygrac spinner ***fidspinner.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***fidspinner.pl/47814 ***fidspinner.pl/47814 ***fidspinner.pl/47814 ***fidspinner.pl/47814 ***fidspinner.pl/47814
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fid-spinner.pl/48671 na tej stronce wygrałem i jestem zachwycony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fid-spinner.pl/48671  tu wygrałem jest zajebisty ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na bezbolesne zagiegi depilacji laserowej w ***s://belezo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...