Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fiskus zabierze 3 tys. zł każdemu podatnikowi

Utworzony przez pepe, 9 marca 2011 r. o 09:53
dziękujemy PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam podwyżki!Ważne,że gawiedź uwierzyła kilka lat temu w cudotwórczą moc Unii i poszła do referendum.Kolejne wciskanie kitu już niebawem.Przygotujcie się do kolejnych tzw."wyborów"...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dalej czekam na jedno z 3 milionów mieszkań obiecanych przez Kaczyńskiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko idzie w górę a pensje jak stały w miejscu tak stoją. Niedługo za takie marne grosze co się bierze za pracę nie będzie nawet na chleb ... Więc drodzy politycy pomyślcie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak politycy mają o tym pomyśleć oni tyle zarabiają że im na pewno na nic nie zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej, lemingi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie pieprzyłem farmazonów tylko rzuciłem palenie. Paliłem średnio 40 papierosów dziennie. Daje mi to oszczędność 2 x 10 zł x 30 dni = 600 zł na miesiąc. Więc mogę pożyczyć zasranemu redaktorowi, który straszy ludzi 300 zł miesięcznie i jeszcze stać mnie będzie na zakupy jak dawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobny bezdomny POkrako ! 4 rok "rzundzi" już Korniszon i o mieszkanie zwróć się do swego guru. A Hitler przed 1939 obiecywał Niemcom Volkswageny. Może i Tobie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
A ja dalej czekam na jedno z 3 milionów mieszkań obiecanych przez Kaczyńskiego !!!
Ja mam dwa. Czekam na cud gospodarczy, drugą Irlandię, obniżenie podatków, realną walkę z korupcją, podmiotowość Polski w UE, zdrową służbę zdrowia i by żyło się mi lepiej. A ty tylko chcesz mieszkanie? To weź sobie z kąta (chyba nazbierałeś już tyle przez trzy lata rządów Platformy) albo idź do banku po kredyt, może dostaniesz . Możesz też skorzystać z programu "rodzina na swoim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
A ja dalej czekam na jedno z 3 milionów mieszkań obiecanych przez Kaczyńskiego !!!
Czujesz takie pieczenie w kiszce stolcowej? To nie hemoroidy. To "twój wybraniec" już od czterech lat dobiera ci się do tyłka. Pamiętaj, to nie miłość to gwałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stał się cud ?. Oczywiście ! Jak powiedział Nagi Nygus - będziecie drugą Irlandią - no i jesteśmy. To, ze w dziedzinie zadłużenia, to pryszcz (kto się przejma drobiazgami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...