Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja polecam pana Roberta lub jego żonę, zdjęcia i jakość po za przyjemnością współpracy zobaczcie sami: robertrossa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://family.dr5000.com/ NAJLEPSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka jest najlepsza:) Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dordzy czytelnicy, nie rzecz w tym kto jest dobry, lepszy, najlpeszy, ale w tym byście pamiętali, rozmyślając nad prezentem dla swojego dziecka, bądź chrześnicy, że to po prostu fajny pomysł na prezent, lepszy niż kolejny łańcuszek;-) Pozdrawiam, A.Kołodyńska;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i fajny zarobek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logo wyglada jak nagrobek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie logo taki fotograf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, logo też mi się nie bardzo podoba,kiedyś takie umiałam to zrobiłam, następne będzie lepsze;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem czy taki dobry prezent dla dziecka? Dla fotografa na pewno. Łatwiejszy zarobek jak na weselu czy komunii. Fotografem na chcrzecie może być ktoś z zaproszonych gości, byleby posiadał / umiał obsłużyć się lepszym kompaktem lub lustrzanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzest to zacofana tradycja ciemnych i zacofanych ludzi... nie ma sensu jej praktykować w dzisiejszych czasach, bo to przeżytek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka robi naprawdę piękne zdjęcia dzieciom-podobają mi się bardzo, mam kilkoro dzieci i marzę by robiła fotki moim dzieciom, kiedyś... A chrzest to jest Sakrament a nie tradycja, jeśli ktoś nie jest chrześcijaninem lub nie rozumie o co w nim chodzi, to rzeczywiście nie powinien do tematu ani komentowania podchodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my też nie chcieliśmy fotografa na chrzście, a doszły nas słuchy, że chrzestna planuje taki prezent  :( ostatecznie doszlismy do porozumienia i Młody otrzymał w prezencie profesjonalną sesję niemowlęcą, a fotki na chrzście robił mu wujek;) i taką pamiątke polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie mogę polecić prezent na chrzest tego typu > www.artgoldstudio.pl < Fajny grawer do tego mi zrobili. Z resztą jak widać w katalogu gdzie jest miejsce na grawer. Relacja klient = sprzedawca wspaniała, nic dodać nic ująć.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy robić sami, ale wiadomo... musiałby to robić ktoś z rodziny, poza tym, zdjęcia będą takie sobie. A MDM Foto zrobiło nam te fotki naprawdę fajne, niewielkim kosztem. Dziecko tylko raz w życiu ma przecież chrzest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...