Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuskie smaki na lubelski gust

Utworzony przez murator, 20 czerwca 2008 r. o 10:21
no dobrze ale gdzie to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/style_ima...mail-button.png Wstaw Email Ja tez nie wiedziałem na początku gdzie to jest, ale kolezanka mi wytłumaczyła. Tarteria znajduje się na ul.Królewskiej w bramie (dokładnego numeru ulicy nie pamiętam), na przeciwko Katedry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarty na Królewskiej w Yvonne są rzeczywiście wspaniałe. Polecam! Obsługa przemiła, a atmosfera taka, że nie chce się wychodzić z tego przemiłego lokaliku. Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze powiedziec szczeze,ze uwielbiam francuskie Tarty bywalem w wielu restauracjach,ale kiedy przypadkowo znalazlem sie w tym wlasnie lokaliku i posmakowalem wspanialych wypiekow do tego obsluga byla PRZEMIIILA .Postanowilem wracac tu jak tylko nadazy sie okazja:)) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! i gratuluję wspaniałego pomysłu na taki właśnie lokal w Lublinie.Po tegorocznym pobycie we Francji zainteresowałam się kuchnią francuską ,a szczególnie urzekły mnie Tarty. Moim pierwszym debiutem była tarta serowo-cytrynowa z miodem i cynamonem.Niedawno moja znajoma poinforowała mnie o powstaniu Pani lokalu .Niesamowitym zaskoczeniem smakowym była tarta cytrynowa z bezą ,po prostu rozkosz dla podniebienia!!!! Pozdrawiam Izabela dietetyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...