Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie kupić zamienniki do drukarki

Utworzony przez tadek, 9 sierpnia 2016 r. o 16:23
Gdzie można w lublinie kupić dobre zamienniki do drukarki w rozsądnej cenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tesco jest stoisko active jet, one są dobre ale jeśli szukasz trochę tańszych to się rozejrzyj za actisami, może w auchan znajdziesz jeśli nie to raczej allegro Ci zostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupuje w empiku, ale jak masz za daleko to polecam zadzwonić do producenta owych zamienników, tejże asarto, a miła pani z tele obsługi przedstawi ci najbliżzy punkt z ich wymiennikami. niezwykle wygodna opcja. ;) a tu łapaj recenzje tych zmienników ***s://***youtube.com/watch?v=pqvzplt3l18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też dzwoniłem kiedyś do asarto i rzeczywiście ultra miła obsługa klienta. aż byłem za***ony bo niejednokrotnie byłem bardzo nieprzyjemnie zbywany. no cóż, klasę się albo ma albo się nie ma. asarto ma u mnie dużo plusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję zamienniki Actis przez allegro, bez ruszania się z domu :), przesyłka u  mnie jest na drugi dzień więc też ekspresowo, a jakość bez zarzutu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz zadzwonić do asarto, oni mają listę sklepów gdzie w okolicy sprzedają swoje produkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ja zamienniki Asarto kupuje w Empiku na Mełgewskiej, ale mam tam o rzut beretem. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kupuję asarto w empiku, zamawiam online - wygodnie i szybko :) Innych zamienników nie wybieram ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...