Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Casa Mia na Hryniewieckiego, szczeólnie polcem Pizze Kebab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pizzerie Presto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrą pizzemają też w Wenecji (choć jakiś czas temu była jeszcze lepsza - chyba zmienił się kucharz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, gdzie prawdziwa pizza rodem z południa Włoch robiona przez Aventino? Lepszej w Lublinie nie jadłem, autor tego artykułu chyba naprawdę ma kiepskie pojęcie o gastronomii w Lublinie, albo nigdy w życiu nie jadł prawdziwej, dobrej pizzy. U Szewca? Syf do kwadratu, oszukane składniki, w koszyku ze sztućcami zdarza się dostać brudną serwetkę, którą ktoś wytarł wcześniej buzię. Dziwne, z kilkoma się zgodzę ale większość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie pierdzielą głupot, bo to wszystko tu pozapłacane. La Casa przy Obrońców Pokoju koło nowej "informatyki" najlepsza i najtańsza i już !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie La Casa na ul. obrońców pokoju. Testowałem większość pizzeri w lublinie i La Casa wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al Nero jest ok, cienkie ciasto, dobre składniki, nie ma wielu składników na jednym placki , nie ma majonezu , ketchupu i innego badziewia zapychającego. Kto jadł prawdziwą pizzę ten wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizza " U Szewca" to nieporozumienie, zresztą inne potrawy też były takie sobie. Są w Lublinie lokale które serwują znacznie smaczniejsze jedzonko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie La Cassa ciągle rządzi, a to co Wy podajecie to nie warte czasu miejsca. Wiadomo artykuł sponsorowany. A jeżeli chodzi cena jakość to China Town - koło sport pubu nie wiem jaka to ul. Nowomiejskieo czy jakoś tak(dobra pizza za 10zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pizzy  na Oczki il rifugio ja i moim znajomi dostaliśmy "sraczki"  i nie tylko :wacko: więcej tam nie pójde !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pizzeria Planeta ul. Nowowiejskiego ,nigdy sie nie zawiodlem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu się porobiło się..., słabe to zestawienie. Rozumiem, że określenie "pójść na pizzę" odnosi się do całokształtu, tzn. pod uwagę jest brane nie tylko tytułowe danie, ale również ocena lokalu. U Szewca pizza jest co najwyżej przeciętna, nie zaskakuje jakością ciasta (które wg. mnie jest zbyt suche) i dodatków. Lokal urządzony na odczepkę. Jest gdzie usiąść, ale bez fajerwerków. Atrium jest miejscem o nieco wyższym standardzie, nie powiem, podama mi się, warto zajrzeć latem, gdy jesy już ciepło i zjeść na świerzym powietrzu w wewnętrznym dziedzińcu, ale zamiast pizzy zainetesowałbym się innymi włoskimi daniami. Z tą wykwintnością, to autor przesadził, pusty ozdobnik bez pokrycia. No i jeszcze Spirala. To jest ciekawe miejsce. Polecam pojawić się na jednym z występów, które są organizowane weekendami. Pub ma swój urok. Jedzenie, w tym temat tekstu też niczego sobie. . . . Tyle znam z wymienionych, ale pytam się: gdzie Nirvana, gdzie Pizzeria Dali (swoją drogą w tej ostatniej jadłem najlepszą pizzę w ciągu mojego kilkuletniego pobytu w Lublinie)???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''La sera'' Tarasowa 3 najlepsza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie La Casa na ul. obrońców pokoju. Testowałem większość pizzeri w lublinie i La Casa wygrywa.
Ja popieram. Dla mnie La Casa to najlepsza pizzeria i nie tylko w Lublinie. A jestem pizzożercą, porównywałem z wieloma w Polsce i poza nią. Może tylko w Myślenicach (czy istnieje jeszcze?)  równie mi smakowała. Gdzie indziej jem, jeśli muszę.   W Lublinie zaglądam jeszcze do Rafaello i Giuseppe. Do piwa w browarze na Grodzkiej też zjem, może być. W innych miejscach przełykam...   Acerna i U Szewca to jakieś nieporozumienie! Byłem, jadłem, za darmo nie pójdę, szczególnie w to drugie miejsce... Ale każdy ma swoje preferencje. Lokale działają, to znaczy, że są klienci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Il Rifugio zawsze najlepsze. To nie pizza, a po prostu poezja <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Il Rifugio zawsze najlepsze. To nie pizza, a po prostu poezja <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acerna to Śródmieście a nie Stare Miasto... ale miejsce kultowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zjem prawdziwą NewYork Style pizze, zamiast tych cienkich włoskich placków posypanych zieleniną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zestawieniu brakuje pizzy z targu koło Novej, może szału nie robi, piec pewnie opalany koksem, robiona w nocy z dala od oczu klientów, a składniki nie są sprowadzane ze słonecznej Italii   ale kto by patrzył na takie tam szczegóły :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...