Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Najlepsza jest gyros pizza z express bar na ul. Granicznej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g*wno nie ranking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie La Casa na ul. obrońców pokoju. Testowałem większość pizzeri w lublinie i La Casa wygrywa.
To prawda. Według mnie, najlepsza pizza w Lublinie. Lokal istnieje juz od lat, przez ten czas pojawiło sie mnóstwo nowych, ale ja i tak tam wracam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam sieciówkę da'Grasso, a nie te knajpy w tym sponsorowanym artykule. W da'Grasso jest dobrze i tanio. Przynajmniej Pizza ma jakąś średnicę, a nie średniczkę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz mówię TYLKO ENCE PENCE!!!!!Z KAPRYSOWEJ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja plecam pizzę z Planety na Czechowie. Pyszna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco polecam pizzerię Casa Mia przy ulicy Hryniewieckiego mają bardzo dobrą pizzę ,jest zupełnie inna w smaku,niż te wszystkie zawarte w rankingu i wg mnie jest najlepsza! aa fileto z białym sosem na polędwiczkach bije na głowę wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizza z pieca opalanego drzewem to nie pizza. To wędzonka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miło, że Acerna. Pierwszy raz tam jadłem w 19 roku i właśnie zawsze była to perugia ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Giuseppe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile osób tyle opinii. Typowo i po polsku. Nikt jeszcze nie pisał o pizzie z Księżycowej. Według mnie jedna z najlepszych w mieście a na pewno najlepsza z tych podobno "prawdziwych" włoskich. Ciasto cieniutkie, nie przeładowana dodatkami, dobra mozzarella i pyszne oliwy. Do tego dobre winko i perfekcyjne piwa (o ile ktoś profanuje pizzę piwem). Fajny klimatyczny lokal zrobił się z Księżycowej (z dużym zadaszonym i ogrzewanym zimowym ogrodem). Sprawdźcie sami a może zmienicie zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nero - najlepsza. Cieniutkie ciasto, wyśmienite składniki (do bufala mmmm :)), familijna, niezobowiązująca atmosfera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;Księżycowa'  jeszcze rok temu miała naprawdę dobrą pizzę fakt że to był czas gdzie na kuchni pracował prawdziwy kucharz a dziś kucharzem jest brat właściciela i jest to totalna porażka. Ceny są z kosmosu a pizza nie do zjedzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka razy jadłem pizze w ENCE PENCE na czechowie i wiem że jest dobra do tego dobre piwko fajny klimat i człowiek jest zadowolony jak jestem na mieście to polecam SARMATĘ i omijajcie SZEWCA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam pizzerie planete na czechowie  z ulicy nowowiejskiego polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polec am na czubach pizzernie La STrege tyle lat juz tam zamawiamy i nigdy sie nie zawiedliśmy cienkie chrupiące ciasto dużo skladników smaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Czechowie: Napoleońska(ul.Harnasi), Miami(Śliwińskiego/Szwajcarska), Planeta(Nowowiejskiego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polec am na czubach pizzernie La STrege tyle lat juz tam zamawiamy i nigdy sie nie zawiedliśmy cienkie chrupiące ciasto dużo skladników smaczne
I własnie im więcej składników tym pizza mniej włoska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łaczenie piwa I pizzy wcale nie jest zadna profanacja, tak się robi tez we Wloszech, I jest to jedynà okazja, kiedy rezygnuje się tam z tradycyjnego wina. Jeśli chodzi zaś o skladniki, to nie zauwazylam tego, o czym piszecie, zarowno we Wloszech, jak I ostatnio na Malcie, czyli kraju, na ktory bardzo duzy wplyw wywarla włoskiego kulturà, takze i ta kulinarna, niektore pizze, ktore widzialam w ofercie tamtejszych lokali, mialo po ok. 10 skladnikow.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2015 r. o 20:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizza Hut najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...