Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjalistka szuka na Walentynki bielizny erotycznej

Utworzony przez buudda, 11 lutego 2010 r. o 14:57 Powrót do artykułu
"Czego Polacy szukają przez Internet na Walentynki? Okazuje się, że coraz bardziej odważniejszych prezentów." WTF? Proszę wrócić do podstawówki i poprawić wreszcie tę kartkówkę ze stopniowania przymiotników. No nie mogę, oczy mnie bolą jak to czytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czego Polacy szukają przez Internet na Walentynki? Okazuje się, że coraz bardziej odważniejszych prezentów." WTF? Proszę wrócić do podstawówki i poprawić wreszcie tę kartkówkę ze stopniowania przymiotników i odmiany rzeczowników przez przypadki. No nie mogę, oczy mnie bolą jak to czytam. Czy naprawdę nikt nie sprawdza tych językowych gniotów?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walentynki, tipsy , solarium, prymitywne ciuchy reklamowane przez nie potrafiacych czytac "gangsta rappers" ................dlaczego w Polsce tak szybko sie zadomawiaze wszystko co kiczowate, tandetne komercyjnie ale z zachodu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na walentynki trzeba przesłać całusa całus to podstawa w tym dniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...