Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głowa za przełożony mecz. Solidarna Polska chce dymisji minister Muchy

Utworzony przez semaforek, 17 października 2012 r. o 08:47
jak oni mogą denerwować kobitę w ciąży. myszy ich zjedzą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha,Tusk-muszą odejść,WSTYD I ŻENADA na cały świat. Głupi jak Polak,określenie po stokroć zwiększone przez tych właśnie ludzi. Szkoda że Tusk i Schetyna nie wybiegli wczoraj na narodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Minister nie w głowie mecz piłki nożnej. Ona zapewne lubi "inne ekstremalne" sporty ze swoim nowym gogiem. Ja tam życzę jej wszystkiego dobrego tylko żeby nie zapomniała o synach, których zostawiła w Lublinie z ojcem. Odpowiedzialność tej Pani zdecydowanie dąży do ZERA posługując się jezykiem matematycznym. Więć czekamy z utęsknieniem na kolejne wpadki. Tylko nasuwa się jedno pytanie Kto za to wszystko zapłaci i dlaczego znowu my ??????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym papieża zdymisjonowal za taka pogode ciule z solidarnej polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde żyję tyle lat i nie wiedziałam że deszcz to wina p.Muchy a ja myślałam że Tego z góry.A czyja to wina jak będzie mróz?Bo mrozu nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Ja to bym papieża zdymisjonowal za taka pogode ciule z solidarnej polski
Dokładnie. Nie wiem co ma rząd do rozrywanego meczu. To kwestia organizatorów, czyli PZPN i zarządu Stadionu Narodowego a nie PO i Muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jej wina, to wina Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Kurde żyję tyle lat i nie wiedziałam że deszcz to wina p.Muchy a ja myślałam że Tego z góry.A czyja to wina jak będzie mróz?Bo mrozu nie lubię.
CYCU,deszcz to może i nie wina Muchy,ale sam stadion i przekręt z nim związany to na pewno tak. Tusk i Mucha musi odejść........i Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...