Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Granica > Kolejki na przejściach. TIR-y najdłużej stoją w Hrebennem – 24 godz.

Utworzony przez ^_^, 9 czerwca 2008 r. o 11:19
Nic dziwnego, jak stałem na przejściu, były 4 pasy do odprawy, przez 30 min, nie widziałem żadnego celnika, tylko siedzą w tych budkach i raz na jakiś czas wyjdą żeby przeszukać samochód. Można tą sprawę zgłosić np do Janusz Weissa, niech ktoś się w końcu tym zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną sytuację w ubiegłym tygodniu.Po szybkiej odprawie po ukraińskiej stronie czekałem ponad 40 minut na polskiego celnika ,który kazał mi tylko otworzyc bagażnik trwało to minutę .Celnicy czekają aż zbierze się kilkanaście samochodów i dopiero wtedy wychodzą i udają że pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego że nie widziałeś żadnego celnika przez 30 min a stały 4 pasy samochodów! ten sam celnik który odprawia samochody pracuje jeszcze na kilku innych stanowiskach i nie rozdwoi się! a co do tych kilkunastu samochodów które niby się zbiorą i celnik dopiero wtedy wychodzi to chyba widzisz podwójnie bo między budką straży granicznej a celnika mieści się tylko 5-6 samochodów! i mam jeszcze jedno pytanie. czemu nie przyjmiecie się do cła? czy wam 1500 miesięcznie to dużo czy mało? nabór na celników trwa! tylko chętnych brak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...