Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grupa Azoty kontra Fakt. Spółka zaprzecza doniesieniom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Poczekamy, zobaczymy ... kto go wybzyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno z laborantki na dyrektor Departamentu Korporacyjnego ? zaiste wspaniała kariera Raczej niedostępna dla innych nie tylko laborantek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rom24- raczej nikt nie rodzi się od razu dyrektorem, ani prezesem , w wielu wypadkach trzeba przejść przez różne szczeble w spółce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahaaaaaaa... I kto w tą propagandę uwierzy....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu jest doktorów , profesorów chemii i ekonomii a tu wybrano szalenie zdolną Panią. Mistrzostwo świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko jest żenujące. Kto uwierzy w te dyrdymały o kompetencjach pani laborantki. Panowie z pisowskiego ludu coś dużo słabości mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna dwórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest odpowiedzialność przewodniczącego rady nadzorczej za to co dzieje się w spółce i jej wyniki finansowe? Może pracując jednocześnie jako członek zarządu PZU Życie zwyczajnie nie ma czasu na zajmowanie się Azotami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka to niech się zajmie zarabianiem kasy a ci dwoje jak się bzykają to niech chociaż mają odwagę się przyznac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez panie ww odpr sie od Puław. Dosyć tego pisdolandu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz o tym skarbniku PiS z Zachodniopomorskiego, koleżkę Joachima Brudzińskiego, który obstawia kolejną państwową spółkę? Prawie jak sitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I komu wierzyc.ja tez jestem laborantką i nigdy nie było mowy o awansie.jestem po studiach.33 lata pracy i nigdy nir bylo awansu,prscs za marne pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piermandole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I komu wierzyc.ja tez jestem laborantką i nigdy nie było mowy o awansie.jestem po studiach.33 lata pracy i nigdy nir bylo awansu,prscs za marne pieniadze
jesteś...ale zjeb.m który troluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani zarabia mniej 25000 zl + 100% premi diety,jak tu żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miała dostać pracę koleżanka Pani Dyrektor Niziol. Nie sprawiedliwe. One też z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znowu blondynka jak w NBP u Glapy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka piłka spowodować kontrolę NIK-u i podać do publicznej wiadomości zobaczymy kto jest KŁAMCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miał powiedzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynagrodzenie zdecydowanie niższe.... ? czyli jakie?, nawet 15.000 zł to za dużo. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...