Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzyby w woj. lubelskim rosną jak na drożdżach (zdjęcia)

Utworzony przez las, 23 października 2012 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Jak mawia Ojciec Klimiec - "Las darzy gdy bieda doskwiera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr 4 to nie są opieńki!!! współczuję temu kto to zerwał i zjadł! mi to wygląda na trującą maślankę ceglastą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska cieszcie się, ze grzyby obrodziły, bo przynajmniej będziecie mogli dorobić parę groszy aby miesiąc przerwać, a rząd sie opieprza i przyznaje sobie porządne nie taką jałmużnę w postaci nagród, oto jak o nas dbają na dole. Oni za te parę groszy jakie wy zarobicie nie chcieliby nawet wyjść z domu i się brudzić. Oto do czego doprowadziła pieprzona solidarność, ze ludziska sie cieszą z tych paru groszy. Brawo solidarność z lat 80, o to wam chodziło, gdzie ta druga Japonia, gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie szarzy ludzie mieli żyć godnie, tak się oszukuje z wizerunkiem Matki Boskiej na klapie, chyba już nie pójdę do kościoła, http://www.fakt.pl/D...y,155485,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uobu3 napisał:
zdjęcie nr 4 to nie są opieńki!!! współczuję temu kto to zerwał i zjadł! mi to wygląda na trującą maślankę ceglastą. [/quote] [quote name='uobu3' timestamp='1351001576' post='686344'] zdjęcie nr 4 to nie są opieńki!!! współczuję temu kto to zerwał i zjadł! mi to wygląda na trującą maślankę ceglastą.
Czepiasz się dziennikarz 24 lata 1 raz w lesie czego można wymagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...