Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hit: Lotnisko. Kit: Fryzjer pani minister (wyniki plebiscytu)

Utworzony przez Jan, 17 stycznia 2013 r. o 18:47
Dla mnie otwarcie lotniska było najwiekszym KITEM!! Tylko jak można było na ten KIT zagłosować?? Jak głosowanie było ustawione tylko na +??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie otwarcie lotniska było najwiekszym KITEM!! Tylko jak można było na ten KIT zagłosować?? Jak głosowanie było ustawione tylko na +??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście motłoch który głosuje na Platformę wspaniałomyślnie puści płazem tej pseudominister Musze jej wyczyn, zresztą jak każdą inną aferę czy przekręt jedynej słusznej partii... a co do lotniska, ciekawe ile tysięcy miesięcznie zgarnia ów prezes za tę synekurę bo raczej praca bym tego nie nazwał - przejedźcie się na lotnisko i zobaczcie że całymi dniami w zasadzie to więcej zużywa ono prądu niż daje pożytku, a juz prezes i cała ta świta wokół niego to przepracowani są zapewne do ostatniej kropli potu... Tylko co na to NIK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanku o ksywce "JA" Nalezy sie pewne sprostowanie do twojej wypowiedzia mianowicie to formacje typu PiS czy kiedys Samoobrona na ktore lubelszczyzna (czyt. C I E M N O G R O D) glosuje "prosty jak to powiedziales "MOTLOCH" tudziez jakis PRAWDZIWY POLAK- KATOLIK czyli specjalista od opuwania kazdego kto ma inne zdanie niz pan biznesman Rydzol i kurdupel z kaczej sekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
oczywiście motłoch który głosuje na Platformę wspaniałomyślnie puści płazem tej pseudominister Musze jej wyczyn, zresztą jak każdą inną aferę czy przekręt jedynej słusznej partii... a co do lotniska, ciekawe ile tysięcy miesięcznie zgarnia ów prezes za tę synekurę bo raczej praca bym tego nie nazwał - przejedźcie się na lotnisko i zobaczcie że całymi dniami w zasadzie to więcej zużywa ono prądu niż daje pożytku, a juz prezes i cała ta świta wokół niego to przepracowani są zapewne do ostatniej kropli potu... Tylko co na to NIK?
a ile pradu zuzywasz palac swiatlo w wychodku czyli tam gdzie chodzisz robic kupsko gdy ci uszy stoją ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałbym GNIOT ROKU - Jarosław Zdrojkowski jako dyrektor w Porcie Lotniczym. ŻENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...