Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA potwierdza: Następny sklep otwieramy w Lublinie

Utworzony przez Juzio, 6 kwietnia 2010 r. o 15:17
Tytuł artykułu wprowadza w błąd. Z wywiadu jasno wynika, że następny sklep IKEA powstanie w Bydgoszczy, a dopiero później w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i byle jak najpóźniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO husqarnie to kolejna pewna inwestycja w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potop szwedzki, czy co?Kmicic Częstochowy i tak nie odda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej tandetna siec sklepow na Swiecie. Wiekszosc produktow ma owszem piekny design ale produkowana jest w Chinach z najgorszej jakosci materialu. Znajomi ze Szwecji juz przeszlo 20 lat temu odradzali zakupu w tej sieci a ja sie nie posluchalem i kilka razy cos tam kupilem ....np. mydelniczka metalowa ktora zardzewiala po miesiacu uzywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Bydgoszczy i w Rzeszowie a dokładnie chyba w Świlczy, a jak już nie będzie gdzie to na końcu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich co mieszkają daleko od sklepów IKEA a chcą robić w nich zakupy jest serwis www.ikea24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej powstaną miejsca pracy dla Lublinian. IKEA ma fajne i tanie mebelki, może i tandetne ale na każdą kieszeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez uważam, że ikea ma fajne produkty i wcale nie takie tandetne jak co niektórzy piszą. Ciekawa jestem co takiego tandetnego, co się szybko zniszczyło nabyli? weszłam sobie na serwis ikea24.pl fajny pomysł - nie wszystko co bym chciał mogę przewieźć moim autkiem. Pewnie skorzystam, muszę tylko pokoik dokończyć remontować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...