Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile wódki, wina i piwa wypija statystyczny Polak? Nowe dane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2018 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Czyli TW ALEK jest jednak chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto prawdziwy efekt 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wole whisky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Spożycie wódek, likierów i innych napojów spirytusowych w przeliczeniu na 100 proc. alkoholu wzrosło w Polsce w 2017 roku do 3,3 l na osobę, podczas gdy w roku 2015 było to 2,5 l – poinformował Główny Urząd Statystyczny... To nieprawda, GUS niczego takiego nie podaje. To PAP przez pomyłkę wstawił dane za 2005 rok z GUS-owskiej tabelki w miejsce danych za 2015. Rzekomy wzrost spożycia wysokoprocentowych napojów alkoholowych o ponad 30% dotyczy lat 2005/17. Wzrost 2017/17 jest praktycznie zaniedbywalny, bo o ok. 3%. Komentarze wiążące ten rzekomy wysoki wzrost z programem 500+ są całkowicie chybione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czteropak od poniedziałku do piatku, w sobote sześć, niedziela zero. Czyli 26 w tygodniu, na miesiąc 100, w roku 1200. Wychodzi 600l. Sto litrów odejmuje z racji absencji(czasem nie chce się iść do sklepu). Pięć razy przebiłem statystycznego. Tak samo jest ze statystycznymi zarobkami od 20-stu lat. Te badania mozecie se wsadzic w D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest dla słabych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest dla słabych ludzi.
Nie piją tylko konfidenci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkoholu mało spożywam raczej bardziej bym się kwalifikowała do badań kto ile wody wypija w ciągu dnia. Ja do 2 butelek cisowianki dziennie wypije. a z alkoholu to tylko smakowe piwo lub wino ale to też muszę mieć chęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde tonzwyzam średnia średnio wypija 300 litrów piwa i 40 litrów wódki. Do tego 7 tys papierosów rocznie. Czyli rocznie przepierdzielam na używki ponad 8 tys zł. A funkcjonuje normalnie. :) I za***am nieraz po 36h godzin bez sny w robocie. Sam się kiedy ja to pozytkuje. W w pracy jestem trzeźwy w dni wolę w dzień też zawsze mobilny samochodem. A mimo to jak przeliczyłem swoje wyniki ponownie spożywania to jeszcze pewnie więcej. Czy jestem alkoholikiem? A postawiłem dom, zona nie pracuje sam utrzymuje rodzinę., żyje dostatnie. A mimo to chyba jestem alkoholikiem. Przebijam normę krajowa 4 krotnie. Czas iść do AA. A wypijam tylko 2 browarki dziennie do tego setunia. Tylko że na imprezie jak wypije 1.5 litra wódki jestem bardziej trzezwiejszy niż Ci co wypija 0.5. I nigdy mi się film nie urwał. Badania z tego co lekarz mówił są świetne. Nigdy nie odczuwalem bulu czy to głowy czy to brzucha. Tabletki przeciwbólowe mogą nie istnieć dla mnie. Na rtg kp lekarz zdziwił się że palę pake fajek dziennie bo tego wcale nie widać. Może jestem cyborgiem albo świetnie się konserwuje. :) Ale trzeba to jebnac bo wchodząc do sklepu jak mnie zobaczą na ladzie czeka na mnie już mój zestaw. kiedyś zwszedlem z żoną do sklepu i trochę miałem lipe. Udało się odkrecic ale niesmak pozostał. Głównie dlatego że zaburzylem tradycje. I teraz muszę mówić że to co zwykle w sklepiku. Ale jestem tego zdania że jeśli jeździsz na jednym oleju i nic się z silnikiem nie dzieje to tego nie zmieniaj. Dlatego na zdrowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...