Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Incydent w ukraińskiej elektrowni atomowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Gdyby w Czarnobylu w porę wsunięto moderatory grafitowe do rdzeni to też zdarzenie można byłoby zakwalifikować jako "zerowy". A tak przez paruminutową zwłokę w działaniu doszło do katastrowy z najwyższym wskaźnikiem. Cieszy jedynie, że Ukraińcy są obecnie przezorni. Może miały na to wpływ wyroki jakie zapadły wówczas na decydentów? Inżynierów skazano na 10 lat więzienia. A u nas po Europie pałęta się szuja, która "brała na siebie pełną odpowiedzialność" i jak szkodziła, tak nadal szkodzi Polsce. A afer, na które miał czynny wpływ nikt nie jest w stanie zliczyć. Ufam, że wreszcie kiedy będą niezależne sądy od tych pasożytów, będą w stanie wykazać, w ktorym miejscu mieli swój udział te pasożyty. W Czarnobylu popełniono błąd, gdy przy zerwanym połączeniu nie przerwano procedury próbnej awarii. Ciekawe, gdyby tam byli dzialacze PO.N? Jak by to tłumaczyli? Tam nawet główny inżynier oberwał po uszach, chociaż go nie było podczas proby. Dlaczego? Bo zlecił jej wykonanie bez jego osobistego nadzoru!!! To się nazywało PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porę by wsunięto moderatory grafitowe, gdyby miały system grawitacyjny, a nie elektromechaniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...