Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauto uważaj na Pobieraczek.pl

Utworzony przez JACEK, 12 sierpnia 2009 r. o 08:56
ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE....... NIE MA NIC ZA DARMO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile trzeba zapłacić, żeby było gratis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł powinien się inaczej nazywać: "Internauto czytaj regulamin oraz umowę zanim się gdziekolwiek zapiszesz" Ciekawe czy taki sam szum by się zrobił gdyby ktoś podpisał umowę z bankiem nie czytając warunków umowy a później miał pretensję że bank zaczął naliczać mu opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim pobieraczek.pl powinien przysłać umowę pisemną-czego nie robi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Przede wszystkim pobieraczek.pl powinien przysłać umowę pisemną-czego nie robi ...
A skąd taka informacja? - niczego nie muszą przysyłać - umowę podpisuje się bezpośrednio na stronie internetowej. Gdyby ktokolwiek zadał sobie minimum trudu na przeczytanie regulaminu to wiedziałby że: 1. Zawieranie umowy na świadczenie Usługi Usenet realizowane jest na stronie pobieraczek.pl i realizowane jest poprzez rejestracje danych potencjalnego Usługobiorcy oraz faktyczne zlecenie realizacji Usługi Usenet w udostępnionym na wskazanej stronie formularzu rejestracyjnym. 2. Usługobiorca obowiązany jest do uiszczenia wynagrodzenia z tytułu realizacji Usług Usenet w wysokości wynikającej z wybranego pakietu cenowego w terminie 17 dni od zawarcia umowy o świadczenie opisanych w Regulaminie usług. Za dzień uiszczenia wynagrodzenia Usługodawca uważa datę wpływu wynagrodzenia na rachunek bankowy Usługodawcy. 3. Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl. Ale oczywiście nikt z teraz narzekających tego nie czytał i dlatego teraz trzeba nagłośnić sprawę medialnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto czyta te regulaminy na jakichś stronach? Też mogę zrobić stronę z formularzem rejestracji i gdzieś na kolejnej podstronie drobnym druczkiem napisać że za to się płaci. To jakiś chory wymysł, dużymi literami napisane GRATIS a potem naliczją opłaty bo coś było zapisane w regulaminie na piątej podstronie, trzecim akapicie. To jakieś kpiny i gdyby mi przyszło takie wezwanie do zapłaty to najpierw bym ich wyśmiał a potem załatwił jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiL napisał:
A kto czyta te regulaminy na jakichś stronach? Też mogę zrobić stronę z formularzem rejestracji i gdzieś na kolejnej podstronie drobnym druczkiem napisać że za to się płaci. To jakiś chory wymysł, dużymi literami napisane GRATIS a potem naliczją opłaty bo coś było zapisane w regulaminie na piątej podstronie, trzecim akapicie. To jakieś kpiny i gdyby mi przyszło takie wezwanie do zapłaty to najpierw bym ich wyśmiał a potem załatwił jak trzeba.
Dokładnie tak jak ty rozumują pewnie Ci którzy teraz płaczą że kazano im zapłacić za usługę. 1. Pewnie nie zadałeś sobie trudu żeby chociażby zobaczyć ten regulamin. Nie jest on ani ukryty ani drobnym drukiem napisany. http://www.pobieraczek.pl/regulamin - polecam lekturę - paragraf 4. 2. A i owszem było napisane że gratis ale miałeś też napisane że: "Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych wyłącznie dla celów realizacji Usług Usenet oraz oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję w całości treść Regulaminu Usług Usenet. " 3. To rzeczywiście kpiny są że nikt nie czyta umowy. 4. Taaak może byś i wyśmiał a później to z całą pewnością był zapłacił (bo na pewno nie załatwił).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Dokładnie tak jak ty rozumują pewnie Ci którzy teraz płaczą że kazano im zapłacić za usługę. 1. Pewnie nie zadałeś sobie trudu żeby chociażby zobaczyć ten regulamin. Nie jest on ani ukryty ani drobnym drukiem napisany. http://www.pobieraczek.pl/regulamin - polecam lekturę - paragraf 4. 2. A i owszem było napisane że gratis ale miałeś też napisane że: "Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych wyłącznie dla celów realizacji Usług Usenet oraz oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję w całości treść Regulaminu Usług Usenet. " 3. To rzeczywiście kpiny są że nikt nie czyta umowy. 4. Taaak może byś i wyśmiał a później to z całą pewnością był zapłacił (bo na pewno nie załatwił).
zamiast pisać bzdury wez sie do uczciwej pracy a nie popierasz bade oszustów!!!!!!!!!!!ja im i tak nie zaplace bo oni nic nie moga zrobic tylko straszyć wiec ludzie nie bójcie sie nie plaćcie im!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seller service napisał:
zamiast pisać bzdury wez sie do uczciwej pracy a nie popierasz bade oszustów!!!!!!!!!!!ja im i tak nie zaplace bo oni nic nie moga zrobic tylko straszyć wiec ludzie nie bójcie sie nie plaćcie im!!!!!!
I jak tutaj z Tobą polemizować - dostajesz argumenty na tacy i dalej krzyczysz że to Ty masz rację. Ja popieram stronę po której leży racja i dla twojej informacji - uwaga - pracuję uczciwie Jak się nie umie czytać to później biegnie do dziennikarza żeby nagłośnił jaki to nieuczciwy jest ten świat i jak to mi źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie napisali że jesli nie zapłace im tych 94 złotych w ciągu 5 dni to mnie pozwą do sądu i nie wiem co robić :(pomóźcie prosze ja nawet nie korzystałam z tego serwisu a oni mi z takimi tekstamijava script:bbc_pop()
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ty jestes jednym z tych oszustow???mi mozesz sie zwierzyc. nie informowali jasno ze nalezy rozwiazac ta chora umowe i o kosztach eller service to oszusci a w dodatku jeszcze sprzedaja jakies oprogramowanie pewnie tez jakies lewe he he oszusci i tyle bede ich slawic na wszelkich forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
I jak tutaj z Tobą polemizować - dostajesz argumenty na tacy i dalej krzyczysz że to Ty masz rację. Ja popieram stronę po której leży racja i dla twojej informacji - uwaga - pracuję uczciwie Jak się nie umie czytać to później biegnie do dziennikarza żeby nagłośnił jaki to nieuczciwy jest ten świat i jak to mi źle.
Zgadzam się ze wszystkimi którzy twierdzą, że regulaminy trzeba czytać. Aczkolwiek, mam pewne wątpliwości czy serwis pobieraczek.pl działał zgodnie z prawem. Słyszałem już o tej sprawie kilka tygodni temu. Nie bez powodu UOKiK zajął się tą sprawą. Najlepiej dla wszystkich byłoby, gdyby za usługę najpierw trzeba było uregulować płatność a dopiero z niej korzystać. Jeżeli ktoś nie zapłaci nie będzie korzystał, ale ten serwis praktykuje inne metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seller service napisał:
a moze ty jestes jednym z tych oszustow???mi mozesz sie zwierzyc. nie informowali jasno ze nalezy rozwiazac ta chora umowe i o kosztach eller service to oszusci a w dodatku jeszcze sprzedaja jakies oprogramowanie pewnie tez jakies lewe he he oszusci i tyle bede ich slawic na wszelkich forach
I tutaj muszę Cię zmartwić - nie pracuję dla tej firmy. Nie ma po co z Tobą dalej polemizować - z Twojej strony brak argumentów a sławić to możesz owszem ale swój brak podstawowej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc~ napisał:
Zgadzam się ze wszystkimi którzy twierdzą, że regulaminy trzeba czytać. Aczkolwiek, mam pewne wątpliwości czy serwis pobieraczek.pl działał zgodnie z prawem. Słyszałem już o tej sprawie kilka tygodni temu. Nie bez powodu UOKiK zajął się tą sprawą. Najlepiej dla wszystkich byłoby, gdyby za usługę najpierw trzeba było uregulować płatność a dopiero z niej korzystać. Jeżeli ktoś nie zapłaci nie będzie korzystał, ale ten serwis praktykuje inne metody.
To rzeczywiście byłby dobry pomysł ponieważ ograniczyłby grono osób które wcześniej nie czytają regulaminu. Podejrzewam jednak że ciężko byłoby z wprowadzeniem takiego obowiązku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~Marcin~' date='12.08.2009, 14:13:16' post='158806'] To rzeczywiście byłby dobry pomysł ponieważ ograniczyłby grono osób które wcześniej nie czytają regulaminu. Podejrzewam jednak że ciężko byłoby z wprowadzeniem takiego obowiązku. przed uzyciem prezerwatywy tez czytasz całą ulotke????????ha ha dla mnie te ich groźby sa smieszne moge ich pierwszy pozwać he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seller service napisał:
przed uzyciem prezerwatywy tez czytasz całą ulotke????????ha ha dla mnie te ich groźby sa smieszne moge ich pierwszy pozwać he he
Twoje odpowiedzi umieszczają Cię w przedziale wiekowym do max 12 lat (nie ubliżając innym 12 latkom - ten tutaj to jakiś prawdziwek). Skoro chcesz pozywać to droga wolna - jak już to zrobisz to podeślij skan wniosku jako dowód że to zrobiłeś - chyba że tylko poszczekasz trochę na forum a pozwu nie złożysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Twoje odpowiedzi umieszczają Cię w przedziale wiekowym do max 12 lat (nie ubliżając innym 12 latkom - ten tutaj to jakiś prawdziwek). Skoro chcesz pozywać to droga wolna - jak już to zrobisz to podeślij skan wniosku jako dowód że to zrobiłeś - chyba że tylko poszczekasz trochę na forum a pozwu nie złożysz.
widze ze dobrze znasz sie na target docelowym pobieraczka 12 latka łatwo oszukać i zastraszyc ale w tym momencie sie pomyliłeś starcze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze dobrze znasz target docelowy pobieraczka 12 latka łatwo oszukać i zastraszyc ale w tym momencie sie pomyliłeś starcze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały pobieraczek to banda oszustów. Zarejestrowałeś się więc testujesz przez 10 dni. Jezeli nie zapłacisz to odcinają ci dostęp. I tak powinno byc a nie ściganie ludzi dlatego ze się nie wypisali. Gdyby dziś był 1 kwietnia to pomyślałbym że to jakiś żart. Nie płaćcie tym oszustom, i tak wam nic nie zrobią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEZ SIE DAŁAM NA TO NABRAC.TYLKO ZE JA PODAŁAM SWOJE PRAWDZIWE DANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...