Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internet światłowodowy do firmy w Kielcach

Utworzony przez katia, 1 kwietnia 2020 r. o 09:51
Szukam sprawdzonej oferty. Mam miesiąc na zorganizowanie kilku umów - w tym netu. Głównie zależy nam na kimś stabilnym. Podpowicie jakąś sprawdzoną markę? Może być to lokalna firma, byle tylko było stabilnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można sprawdzić online, to musisz podać adres. Firmy są wszystkie znane, ale światłowody mają tylko w wybranych budynkach, na wybranych ulicach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak online? Na strony kolejnych firm mam wchodzić? A co z tymi, których istnienia nie jestem świadomy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz na PanWybierak.pl. To porównywarka. Mają wszystkie znane i mniej znane oferty. Zawarłem umowę z firmą, która była dla mnie anonimowa. Dobra cena, fajnie działający internet. Inaczej byśmy na nich pewnie nie trafili. To też ułatwienie, bo masz porównanie wszystkich ofert w jednym miejscu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm.... ofert wyskoczyło dużo, data aktualizacji z tego samego dnia. 2-3 z nich są na pewno godne uwagi. Cóż - sprawdzimy. Ale raczej wybierzemy coś z tego. Sprawdziliśmy oferty ze stronami dostawców i wszystk w 100 proc. się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...