Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko Śnieżka!!! całą powierzchnię gruntujemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, malujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten oręż, a nie ta oręż, w związku z czym całY oręż. Kto tam pracuje? Gimbusy już lepiej piszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farba DULUX?Nigdy więvej nie kupię tej farby.Nie dosyć że droga to w dodatku wadliwa (odpadała płatami po kilku miesiącach).Poinformowałem o tym zakład produkcyjnyPanienka odbierająca telefon usiłowała mi wmówić że to moja wina bo nie potrafię malować,że chcę wycyganić od firmy farbę......Przed rozpoczęciem rozmowy TYLKO informacja z mojej strony) o sytuacji oraz że nie będę się domagał zadośćuczynienia,kobietka "miała swoje racje" że jednak nie potrafię malować,etc.Dodam,że już wiele razy malowałem u siebie i znajomych pomieszzczenie (w tym farbami emulsyjnymi) i dopiero pierwwszy raz po DULUKSIE kolor odchodził płatami.A podloże przygotowałem prawidłowo.Prawdopodobnie partia farby była przechowywana niewłaściwie (zimny magazyn zimową porą) i efekt jak opisałem wyżej NIGDY więcej nie kupię farby DULUX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 najpopularniejsze marki w sklepach to Snieżka, Dekoral i Dulux. Mają najwięcej odcieni farb kolorowych. I wszystkie są w podobnych cenach, Chociaż Sniezka jest najtansza, Dekoral ciut droższy, a Dulux najdroższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...